Idealus PSG startas Prancūzijos lygoje tęsiasi

Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolo klubas ir toliau be pasipriešinimo žygiuoja Prancūzijos futbolo lygoje („Ligue 1“). Ketvirtojo turo rungtynėse namuose PSG 3:0 (1:0) įveikė „Saint-Etienne“.

PSG ir toliau neklumpa.
 PSG ir toliau neklumpa.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Aug 26, 2017, 12:02 AM

Svečiai į Paryžių atvyko irgi po puikaus starto – trijų pergalių iš eilės ir nė vieno praleisti įvarčio.

Vis dėlto PSG įrodė savo pranašumą. Jau 20-ąją minutę Edinsonas Cavani realizavo 11 metrų baudinį, o pergalę 51-ąją minutę įtvirtino Thiago Motta įvartis.

Galiausiai jau 90-ąją minutę formalumus užbaigė antrasis E.Cavani įvartis.

E.Cavani šį sezoną įmušė bent po vieną įvartį visose ketveriose „Ligue 1“ rungtynėse, o per pastarąsias 39 lygos rungtynes PSG klube pelnė 40 įvarčių.

Šiame sezone jis ir Radamelis Falcao jau yra pelnę po 5 įvarčius.

PSG su 12 taškų išsiveržė į pirmąją vietą lygoje, tačiau sekmadienį juos galės pavyti irgi visas trejas pirmąsias rungtynes laimėjęs „Monaco“ klubas. Čempionai namuose mes iššūkį „Marseille“.