Australijos futbolininkai ir vėl pateko į pasaulio čempionatą

2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos pasaulio zonos atkrintamųjų varžybų atsakomosiose rungtynėse trečiadienį Australijos rinktinė namuose 3:1 (0:0) nugalėjo Hondūro komandą ir iškovojo kelialapį į planetos pirmenybes.

Visus tris įvarčius australams pelnė Milė Jedinakas - 54-ąją, 72-ąją ir 85-ąją minutėmis. Du paskutiniai įvarčiai pelnyti realizavus 11 m baudinius. <br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Nov 15, 2017, 2:27 PM, atnaujinta Nov 15, 2017, 2:59 PM

Paguodos įvartį svečiams per teisėjo pridėtą laiką (90+4 min.) pelnė Maynoras Figueroa.

Pirmasis šių komandų susitikimas Hondūre baigėsi lygiosiomis 0:0.

Australai pasaulio čempionate žais penktą kartą bei ketvirtą sykį paeiliui. Hondūras pasaulio čempionate yra žaidęs tris kartus.

Dėl paskutinio kelialapio į pasaulio čempionatą kovos Naujosios Zelandijos ir Peru futbolininkai.

Tad pasaulio čempionate žais Danija, Australija, Rusija, Belgija, Voklietija, Anglija, Ispanija, Lenkija, Islandija, Serbija, Prancūzija, Portugalija, Šveicarija, Švedija, Kroatija, Brazilija, Urugvajus, Kolumbija, Argentina, Meksika, Kosta Rika, Panama, Iranas, Japonija, Pietų Korėja, Saudų Arabija, Nigerija, Egiptas, Marokas, Tunisas ir Senegalas.