Italijoje „Napoli“ klubas neužleidžia lyderio pozicijų

Italijos futbolo „Serie A“ lygoje šeštadienį vyko aštuonerios aštuoniolikto turo rungtynės. Pirmenybių lyderis „Napoli“ klubas (14 pergalių-3 lygiosios-1 pralaimėjimas, 45 taškai) savo aikštėje priėmė Genujos „Sampdoria“ komandą (8-3-6, 27) ir įveikė svečius tik po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 (3:2).

Lorenzo Insigne.<br> AFP/Scanpix nuotr.
„Napoli“ – „Sampdoria“.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Dec 23, 2017, 11:51 PM

Neapoliečiai du kartus buvo atsilikę (0:1 ir 1:2), bet dar pirmame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir įmušė tris įvarčius.

Lygos lyderių gretose pasižymėjo brazilas Allanas 16 min., Lorenzo Insigne 33 min. ir slovakas Marekas Hamšikas 39 min.

30-mečiui M.Hamšikui tai buvo 116-as įvatis „Napoli“ klubo sudėtyje ir jis pagal rezultatyvumą aplenkė buvusį šios komandos puolėją argentinietį Diego Maradoną, kurio sąskaitoje 115-a įvarčių.

Paskutinėse vėlaus vakaro rungtynėse Turino „Juventus“ klubas namuose 1:0 įveikė „AS Roma“ komandą. Vienintelį ir pergalingą įvartį 18 min. pelnė Mehdi Benatia.

Trečias po pralaimėjimo šeštadienį „Sassuolo“ futbolininkams 0:1 (0:1) liko Milano „Inter“ (40).

Dar vieną antausį patyrė „Milan“ klubas (24). Viena labiausiai tituluotų Italijos komandų tėra vienuolikta po pralaimėjimo šeštadienį namie 0:2 (0:1) Bergamo „Atalanta“ ekipai.

Rezultatai:

Romos „Lazio“ 4 – 0 „Crotone“

56' Jordan Lukaku [1 – 0]

78' Ciro Immobile [2 – 0]

86' Senad Lulic [3 – 0]

89' Felipe Anderson [4 – 0]

„Genoa“ 1 – 0 „Benevento“

90+2' Gianluca Lapadula [1 – 0]

„Napoli“ 3 – 2 Genujos „Sampdoria“

2' Gaston Ramirez [0 – 1]

16' Allan [1 – 1]

28' Fabio Quagliarella [1 – 2] iš 11 metrų baudinio

33' Lorenzo Insigne [2 – 2]

39' Marek Hamšik [3 – 2]

„Sassuolo“ 1 – 0 Milano „Inter“

34' Diego Falcinelli [1 – 0]

„Spal“ 2 – 2 „Torino“

1' Iago Falque [0 – 1]

10' Iago Falque [0 – 2]

43' Federico Viviani [1 – 2]

69' Mirco Antenucci [2 – 2]

„Udinese“ 4 – 0 „Verona“

28' Antonin Barak [1 – 0]

45' Silvan Widmer [2 – 0]

68' Antonin Barak [3 – 0]

80' Kevin Lasagna [4 – 0]

„AC Milan“ 0 – 2 Bergamo „Atalanta“

32' Bryan Cristante [0 – 1]

71' Josip Iličič [0 – 2]

Turino „Juventus“ 1 – 0 „AS Roma“

18' Mehdi Benatia [1 – 0]