„Atletico“ naujoko D. Costa grįžtuvės į Ispaniją: gražus įvartis ir raudona kortelė

Ispanijos futbolo „Primera“ lygos čempionate šeštadienį vyksta ketverios 18-o turo rungtynės. Didžiausią susidomėjimą kėlė ankščiausiai įvykęs susitikimas, kuriame Madrido klubas „Atletico“ savo aikštėje priėmė „Getafe“ komandą ir nugalėjo svečius rezultatu 2:0 (1:0).

Diego Costa.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Diego Costa.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jan 6, 2018, 11:40 PM

Labiausiai pasižymėjo „Atletico“ naujokas Diego Costa. Jis pelnė antrą madridiečių įvartį, bet tuoj pat už nesportinį elgesį – nubėgo džiaugtis prie savo aistruolių tribūnos – už antrą geltoną kortelę buvo išvytas iš aikštės.

Aikštės šeimininkai, kurie šventė 11 pergalę, surinko 39 taškus ir įsitvirtino antroje turnyro lentelės vietoje, pirmavo po argentiniečio Angelio Correa smūgio 18-ą minutę.

„Getafe“ ekipa patyrė septintą pralaimėjimą ir su 23 taškais užima aštuntą vietą.

Trečią poziciją užimanti „Valencia“ savo aikštėje pranoko „Girona“ ekipą 2:1 (1:0). Du įvarčius įmušė svečiai – Cristianas Portu į varžovų (0:1), o štai Jonas Ramalho – į savo vartus (1:1). 48-ą min. Danielis Parejo perlnė pergalingą įvartį (2:1).

„Valencia“ po pergalės nuo „Atletico“ atsilieka 2 taškais, o nuo lyderės „Barcelona“ komandos ją skiria 8 taškai.

Rezultatai:

Madrido „Atletico“ 2 – 0 „Getafe“

18' Angel Correa [1 – 0]

68' Diego Costa [2 – 0]

68' Diego Costa – raudona kortelė

„Valencia“ 2 – 1 „Girona“

8' Cristian Portu [0 – 1]

27' Jonas Ramalho [1 – 1] („Girona“, į savo vartus)

48' Daniel Parejo [2 – 1]

„Las Palmas“ 1 – 2 „Eibar“

32' Jonathan Viera [1- 0] 11 metrų baudinio

73' Fabian Orellana [1 – 1]

77' Sergio Enrich [1 – 2]

„Sevilla“ 3 – 5 Seviljos „Betis“

1' Fabian Ruiz [0 – 1]

13' Wissam Ben Yedder [1 – 1]

22' Zouhair Feddal [1 – 2]

40' Simon Kjaer [2 – 2]

63' Riza Durmisi [2 – 3]

65' Sergio Leon [2 – 4]

68' Clement Lenglet [3 – 4]

90+6' Cristian Tello [3 – 5]