Italijos čempionate – „Atalanta“ ir „Juventus“ pergalės

Italijos futbolo lygoje užtikrintą pergalę įsirašė „Atalanta“ ekipa, išvykoje rezultatu 3:0 įveikusi „Sassuolo“ futbolininkus.

Turino klubas šventė pergalę.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 27, 2018, 8:57 PM, atnaujinta Jan 27, 2018, 11:38 PM

Pirmasis susitikimo įvartis krito 30-ąją minutę, kai pasižymėjo gynėjas Andrea Masiello.

Savo pergalę „Atalanta“ įtvirtino tik pačioje susitikimo pabaigoje – 83-ąją minutę įmušė Bryanas Cristante, o po trijų minučių savąjį įvartį pelnė ir Remo Freuleris.

Po pergalės „Atalanta“ pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą. Tuo tarpu „Sassuolo“ liko keturioliktoje.

Kitose šeštadienio rungtynėse Turino „Juventus“ 2:0 įveikė Veronos „Chievo“.

Nugalėtojams įvarčius antrajame kėlinyje pelnė Gonzalo Higuainas bei Sami Khedira.

„Juventus“ šiuo metu pirmauja Italijos čempionate ir artimiausią persekiotoją „Napoli“ lenkia dviem taškais.

„Nauja diena“: ar I. Šimonytė gali pasipriešinti G. Nausėdai?