„Premier“ lygoje – netikėtas „Chelsea“ kluptelėjimas savų sirgalių akivaizdoje

Anglijoje „Premier“ lygoje praūžė 25-asis turas. Į kovą stojo daugybė komandų, o galutiniai rezultatai parodė, kad neapsieita ir be staigmenų.

„Chelsea“ patyrė pralaimėjimą savų sirgalių akivaizdoje <br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jan 31, 2018, 11:46 PM, atnaujinta Feb 1, 2018, 12:11 AM

Netikėta pralaimėjimą patyrė Londono „Chelsea“ ekipa, kuri savajame „Stamford Bridge“ stadione net 0:3 (0:0) nusileido „Bournemouth“ ekipai.

Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo, kadangi baigėsi be įvarčių ir visi „Chelsea“ palaikatys sirgaliai nesitikėjo nieko kita, kaip tik pergalės. Deja, antrajame kėlinyje jiems beliko girebtis už galvų bei jas kraipyti.

51-ąją minutę svečius į priekį išvedė Callumas Wilsonas, o jau 64-ąją rezultatą padvigubino Junioras Stanislas. Vos po trijų minučių trečiąjį įvartį smeigė Nathanas Ake.

Londono ekipai, kad ir kaip besistengtų, rezultato pakeisti nepavyko ir stadioną reikėjo palikti susirūpinusiais veidais.

„Chelsea“ 0:3 “Bournemouth”

51 min. 0:1 Callumas Wilsonas

64 min. 0:2 Junior Stanislas

67 min. 0:3 Nathan Ake

Londone taip pat vyko dar viena įdomi dvikova, kur „Tottenham“ klubas namų stadione priėmė „Manchester united“ futbolininkus.

Pilnutėlio „Wembley“ stadiono laimei, pergalę 2:0 (1:0) šventė aikštės šeimininkai.

Jau pirmąją mačo minutę „Tottenham“ į priekį išvedė Christianas Eriksenas. Užvirė atkakli kova, o 28 minutę smūgiu, tačiau į savus vartus pasižymėjo „Manchester united“ žaidėjas Philas Jonesas.

Antrajame kėlinyje Mančesterio klubas bandė gelbėtis, bet nesėkmingai ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Tottenham“ 2:0 „Manchester united“

1 min.  1:0 Christianas Eriksenas

28 min. 2:0 Philas Jonesas