Italijos futbolo „Serie A“ čempionate –„Inter“ klubo lygiosios

Italijos futbolo „Serie A“ čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos dvejos pirmos 23-io turo rungtynės. Anksčiau prasidėjusiame susitikime Genujos komanda „Sampdoria“ savo aikštėje išsiskyrė lygiosiomis 1:1 (1:1) su „Torino“ klubu. Aikštės šeimininkai 11-ą minutę pirmavo 1:0 po urugvajiečio Lucaso Torreira smūgio, bet 25-ą minutę Ganos futbolo mokyklos atstovas Afriyie Acquah išlygino skirtumą 1:1.

Genujos „Sampdoria“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 3, 2018, 11:00 PM, atnaujinta Feb 4, 2018, 9:41 AM

Antrame kėlinyje (73-ią min.) šis afrikietis dar buvo išvytas iš aikštės.

Po lygiųjų Genujos ekipa su 38 taškais užima šeštą turnyro lentelės vietą, o turiniečiai yra surinkę 33 taškus ir rikiuojasi devinti.

Kitame šeštadienio mače Milano klubas „Inter“ namuose priėmė „Crotone“ futbolininkus. 23-ią min. įvartį šeimininkams pelnė brazilas Ederas, bet 60-ą min. santykį išlygino Andrea Barberis. Milaniečiai turi 45 taškus ir nepasinaudojo proga iš trečios vietos išstumti Romos klubą „Lazio“ (46 tšk.). Tuo metu „Crotone“ iškovojo 20-ą tašką ir užimą 17-ą vietą turyro lentelėje.

Rezultatai:

Genujos „Sampdoria“ 1 – 1 „Torino“

11' Lucas Torreira [1 – 0]

25' Afriyie Acquah [1 – 1]

73' Afriyie Acquah („Torino“) – raudona kortelė

Milano „Inter“ 1 – 1 „Crotone“

23' Eder [1 – 0]

60' Andrea Barberis [1 – 1]