„Juventus“ į pergalę nuplukdė Paulo Dybalos įvartis

Italijos futbolo čempionato 27-ojo turo rungtynėse itin svarbią pergalę šeštadienį iškovojo Turino „Juventus“, svečiuose 1:0 įveikęs Romos „Lazio“ ekipą. Čempionų pergalę lėmė argentiniečio Paulo Dybalos įvartis 93-iąją min.

Pergalingą įvartį pelnė P.Dybala.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2018-03-03 22:51, atnaujinta 2018-03-04 10:29

Tai buvo jo 15-asis įvartis šį sezoną, leidęs vienu aplenkti komandos draugą Gonzalo Higuainą.

Rungtynėmis mažiau (26) žaidęs „Juventus“ surinko 68 taškus ir iki taško sumažino atsilikimą nuo lyderio „Napoli“, kuris vėlai vakare žaidė su „Roma“ ir pralaimėjo svečiams 2:4.

Neapoliečiai 6-ąją min. pirmavo 1:0 po Lorenzo Insigne smūgio, bet dar pirmame kėlinyje turkas Cengizas Underas ir bosnis Edinas Džeko (7-ą ir 26-ąją min.) persvėrė santykį sostinės atstovų naudai (2:1).

Antrame kėlinyje E.Džeko (73-iąją) ir argentinietis Diego Perotti (79-ąją min.) įmušė dar du įvarčius (1:4), o „Napoli“ belgas Driesas Mertensas rezultatą sušvelnino (2:4) jau tik per teisėjo pridėtą laiką (90+2 min.).

„Roma“ po pergalės susrinko 53 taškus ir iš trečios vietos išstūmė amžinus priešus „Lazio“.

Trečiame šeštadienio mače „Spal“ ekipa savo aikštėje pranoko „Bologna“ komandą 1:0. Vienintelį ir pergalingą įvartį 48-ąją min. pasiekė Alberto Grassi.