Afrikietė „draugiškame“ futbolo mače smogė lietuvei

Pirmasis kontrolinis mačas Kipro sostinėje Limasolyje sezonui besiruošiančiai Šiaulių „Gintrai-Universitetui“ baigėsi taikiai. Šiurkščiose rungtynėse, kuriose „Gintros-Universiteto“ komandoje 2015 metais žaidusi puolėja Rebecca Elloh nespindėjo draugiškumu savo buvusioms bendraklubėms ir rungtynių pabaigoje neatlaikiusi įtampos kibo į atlapus Vestinai Neverdauskaitei, užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2 (1:2) prieš be 5 minučių naująsias Kipro čempiones Limasolio „Barcelona FA“ futbolininkes.

Šiauliečių draugiškame mače - emocijų protrūkis.<br>E.Černiausko nuotr.
 Šiauliečių draugiškame mače - emocijų protrūkis<br>G.Šiupario nuotr.
 Šiauliečių draugiškame mače - emocijų protrūkis<br> Komandos archyvo nuotrauka
 Šiauliečių draugiškame mače - emocijų protrūkis<br>Klubo nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2018-03-14 12:15, atnaujinta 2018-03-14 13:02

Šioje komandoje Dramblio Kaulo rinktinės puolėja R.Elloh buvo ne vienintelis pažįstamas veidas. Joje taip pat rungtyniauja geltonus ir juodus marškinėlius 2015 metais vilkėjusi Dramblio Kaulo rinktinės vidurio saugė Rita Akkaffou.

Iš viso varžovių komandą atstovauja net keturios Dramblio Kaulo rinktinės narės, o puolimo grandyje įvarčius „štampuoja“ puolėja iš Jungtinių Amerikos Valstijų Krystyna Freda.

Abu įvarčius „Gintrai-Universitetui“ 27 ir 76 minutėmis pelnė J.Čubrilo.

„Gintros-Universiteto“ starto sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, S.Karasiovaitė, A.Mikutaitė, M.Čubrilo, A.Filenko, L.Gudčenko, D.Gailevičiūtė (G.Toropovaitė), S.Veličkaitė (L.Žižytė), K.Vaičiulaitytė, J.Čubrilo.

„Barcelona FA“ klubas šalies čempionate per 14 turų yra iškovojęs 13 pergalių ir tik kartą sužaidęs lygiosiomis. Iki pirmenybių pabaigos likus keturiems turams „Barcelona FA“ artimiausias persekiotojas „Apollon Ladies” lenkia 5 taškais.

Pastarajai čempionių titulo praradimas būtų didelis smūgis, nes tai reikštų, jog pastaruosius metus Kipre madas diktavusi ekipa praras galimybę varžytis UEFA moterų Čempionių lygos turnyre.

Šiose rungtynėse Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės dukart buvo atsidūrusios besivejančių vaidmenyje, bet abu sykius nepalūžo ir sugebėjo išlyginti rezultatą.

Pirmo kėlinio 25-ąją minutę aikštės šeimininkės išsiveržė į priekį, bet minimalia persvara pasidžiaugė vos 2 minutes. Prabėgus vos kelioms akimirkoms rezultatą išlygino serbė Jelena Čubrilo. Dar prieš pertrauką kiprietės dar kartą nuginklavo Gretą Kaselytę ir į rūbines komandos patraukė varžovėms esant priekyje 2:1.

Iškart po pertraukos Lietuvos čempionės turėjo kelias realias progas dar sykį atstatyti „status quo“, o rungtynių arbitras nesiryžo skirti gana akivaizdus 11 metrų baudinio. Nepaisant to šiaulietės nepasidavė ir pastangos nenuėjo veltui – 76-ąją minutę dublį į savo sąskaitą įsirašė ir rezultatą išlygino J.Čubrilo. Susitikimo pabaigoje dar kilo incidentas tarp Vestinos Neverdauskaitės ir R.Elloh, kurį išprovokavusi afrikietė galva smogė lietuvei. Teisėjas už nesportišką elgesį parodyti raudonos kortelės puolėjai nesiryžo, o finalo švilpukas paskelbė apie rezultatyvias lygiąsias – 2:2.

Dar vieną kontrolinį mačą „Gintra-Universitetas“ žais su „Apollon Ladies“, kuris numatytas ketvirtadienį.