Sensacija Vokietijoje: „Bayern“ po 18 pergalingų mačų pralaimėjo

Sekmadienį Vokietijos „bundesliga“ futbolo čempiionate sužaistos trejos 27-ojo turo rungtynės. Pirmoji akistata įvyko Dortmunde, kur vietos „Borussia“ santykius aiškinosi su „Hannover“ atstovais. „Geltonai juodi“ tik po sunkios kovos palaužė varžovus.

„Leipzig“ ekipa sugebėjo įveikti „Bayern“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

eurofootball.lt ir lrytas.lt inf.

Mar 18, 2018, 11:17 PM, atnaujinta Mar 19, 2018, 12:01 AM

Į pergalę šeimininkus atvedė Vokietijoje įvarčių mušti nesustojantis Mitchy Batshuayi. Belgas 24-ąją minutę po komandos draugo pakelto kampinio puikiu smūgiu šonine kojos dalimi pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

„Borussia“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir lieka trečioje pozicijoje.

Kitoje akistatoje ginklus tarpusavyje surėmė „Leipzig“ ir šalies čempionas bei šio sezono lyderis Miuncheno „Bayern“. Rungtynėse užfiksuotas nemažas netikėtumas – bavarai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą pirmą kartą per pastarąsias 18 rungtynių visuose turnyruose – 1:2

12-ąją minutę „Bayern“ įsiveržė į priekį po Sandro Wagnerio tikslaus smūgio, tačiau 37-ąją minutę Naby Keita atstatė lygybę šioje dvikovoje.

„Bayern“ po pirmojo kėlinio buvo atikęs vos vieną smūgį varžovų vartų link, todėl „Leipzig“ pelnytai neatsilikinėjo. Lemiamas įvartis krito 56-ąją minutę, kai bavarus į nokdauną pasiuntė Timo Werneris.

Tai buvo pirmoji Leipcigo komandos pergalė prieš bavarus, padėjusi jai surinkti 43 taškus ir užkopti į šeštąją vietą lentelėje bei priartėti prie stipriausiųjų ketverto, kuris kitą sezoną žais Čempionų lygoje.

„Bayern“ komanda tvirtai pirmauja lygoje, surinkusi 66 taškus ir net 17 taškų lenkdama antroje vietoje esančią Gelzenkircheno „Schalke 04“, kuri šeštadienį 1:0 įveikė „Wolfsburg“.

Jei „Schalke“ būtų pralaimėjusi, o „Bayern“ futbolininkai laimėję, bavarai jau sekmadienį būtų užsitikrinę šeštąjį iš eilės Bundeslygos čempionų titulą, nors iki čempionato pabaigos dar liko septyni turai.

„Schalke“ turi 49 taškus, o trečioje vietoje žengianti Dortmundo „Borussia“ – 48.

„Mes sutikome puikų varžovą šiandien, – sakė „Bayern“ treneris Juppas Heynckesas. – Turime pripažinti, kad „Leipzig“ buvo agresyvus ir labai gerai mus spaudė“.

Tai buvo trečiasis „Bayern“ pralaimėjimas šį Bundeslygos sezoną.