C. Ronaldo stebuklai Turine: fantastiškas įvartis ir triuškinanti „Real“ pergalė

[[ge:lrytas:lrytas:5661351]][[ge:lrytas:lrytas:5661326]]

Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ <br> AFP/Scanpix nuotr.
 Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ <br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

Apr 3, 2018, 11:37 PM, atnaujinta Apr 4, 2018, 2:18 PM

UEFA Čempionų lygoje išaušo naujo etapo kovų metas. Prasidėjo ketvirtfinaliai, kurie padovanojo mačus su reto grožio įvarčiais.

Antradienio vakarą vyko pirmosios dvejos rungtynės, o į kovą jose stojo Ispanijos, Vokietijos ir Italijos klubai.

Madrido „Real“ komanda su Cristiano Ronaldo priešakyje pasiautėjo Turine. Jie 3:0 (1:0) nugalėjo „Juventus“ komandą.

Portugalas šiame mače pasižymėjo įspūdingu ir svarbiausia, taikliu smūgiu per save, kuris nepaliko abejingo nė vieno futbolo sirgaliaus.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito jau trečiąją minutę, kai po Isco perdavimo iš kairiojo krašto, taiklų smūgį į Turino komandos vartus pasiuntė C.Ronaldo.

„Juventus“ komanda pirmajame kėlinyje pasižymėjo tik dviem geltonomis kortelėmis, kurių viena buvo parodyta jau 45 minutę komandos lyderiui Paulo Dybala.

Antrajame kėlinyje „Juventus“ komandai įvarčio svarba išaugo ir tą jie puikiai suprato, kartas nuo karto pabandydami surengti pavojingęsnę ataką.

Tačiau didelės turiniečių viltys braukėsi, kai 64-ąją minutę po perdavimo iš dešiniojo krašto bei įspūdingo įvarčio per save, vartų tinklą dar kartą skrodė Cristiano Ronaldo smūgiuotas kamuolys.

Negana to, 66-ąją minutę raudoną kortelę gavo ir aikštę palikti turėjo Paulo Dybala, palikdamas „Juventus“ komandą žaisti dešimtyje.

„Real“ žaidėjų persvarą puikiai išnaudojo ir 72-ąją min. Marcelo smeigė dar vieną įvartį į Italijos atstovų vartus.

Madridiečiai iškovojo užtikrintą pergalę, kuri juos stipriai stumtelėjo link pusfinalio.

„Tai buvo puikus įvartis, bet mėgstu kalbėti apie visos komandos pasirodymą. Mes įmušėme tris įvarčius į „Juventus“ vartus, o jie yra puiki komanda. Esu laimingas, tai buvo puiki naktis“, – sakė C.Ronaldo.

„Nežinau ar Cristiano įvartis yra geriausias futbolo istorijoje, bet žinoma, kad tai buvo puikus smūgis. Galima tik jį pasveikinti dėl to, ką šis padarė šiandien“, – pagarbą išreiškė „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri. „Turime galvoti apie artėjančias lygos rungtynes, o tada vykti į Madridą. Liūdna dėl trečiojo įvarčio, jeigu jo nebūtume praleidę, galėjome pataisyti padėtį antrose rungtynėse. Dabar tai yra neįmanoma“.

„Esame nusivylę, nes nepateksime į kitą etapą. Gėda, bet kartais turi nurimti ir pasveikinti varžovus, nes jie būna tiesiog geresni“, – sako „Juventus“ legendinis vartininkas Gianluigi Buffonas.

Turino „Juventus“ 0:3 Madrido „Real“

3 min. 0:1 Cristiano Ronaldo

64 min. 0:2 Cristiano Ronaldo

72 min. 0:3 Marcelo

Kitose rungtynėse „Sevilla“ futbolininkai namuose 1:2 (1:1) neprilygo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

Pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai. 31-ąją rungtynių minutę dešiniajame atakos krašte laiku ir vietoje atsidūręs „Sevilla“ žaidėjas Pablo Sarabia galingu smūgiu nuginklavo Sveno Ulreicho ginamus vartus.

„Bayern“ nepalūžo ir 37 min. išlygino rezultatą, kai varžovų žaidėjas Jesusas Navasas nesėkmingai bandė blokuoti perdavimą ir įmušė į savus vartus.

Nors pirmajame kėlinyje atrodė galingai, antrajame aikštės šeimininkai niekaip nerado savojo žaidimo. 68 minutę jiems dar kartą teko traukti kamuolį iš vartų tinklo, kai po aukšto perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė Thiago Alcantara.

Likusioje mačo dalyje ispanai stebuklų nenuveikė ir „Bayern“ iškovojo pergalę.

„Sevilla“ 1:2 Miuncheno „Bayern“

31 min. 1: Pablo Sarabia

37 min. 1:1 Jesus Navas

68 min. 1:2 Thiago Alcantara