Lietuvos jaunių merginų futbolo rinktinė Kipre šventė rezultatyvią pergalę

Rezultatyviose draugiškose rungtynėse Kipre Lietuvos jaunių (iki 17-os metų) merginų futbolo rinktinė 5:2 (1:1) nugalėjo Nikosijos „Lakatamia Enosis Neon Thoi“ (Kipras) komandą. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 1:1. Mūsiškėms įvartį, pasinaudojusi varžovių, klaida pelnė Erika Šupelytė.

Lietuvos U17 merginų futbolo rinktinė.<br> LFF nuotr.

Apr 4, 2018, 4:48 PM, atnaujinta Apr 4, 2018, 5:20 PM

Antrajame kėlinyje E.Šupelytės reidas kraštu išvedė lietuves į priekį, o persvarą po Silvijos Šafranovič perdavimo padidino Dovilė Dockaitė.

Dar du įvarčius įmušė Karilė Liužinaitė. Pirmąjį savo įvartį ji pelnė po Gabrielės Ragauskaitės perdavimo pabėgusi nuo gynėjų, o antrąjį – tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

Lietuvos komanda šiose rungtynėse negalėjo verstis visa sudėtimi, nes dėl traumų komandai negalėjo padėti Erika Deventinaitė, Judita Sabatauskaitė ir Greta Markauskaitė.

Dar vienerios rungtynės lietuvių laukia ketvirtadienį, kur jos susitiks su kita Nikosijos komanda „Omonia“.

Lietuvos rinktinė ruošiasi Europos jaunių merginų čempionatui, kuris gegužės 9-21 dienomis vyks Alytuje, Šiauliuose ir Marijampolėje.

Penktadienį bus ištraukti finalo etapo burtai.