Prieš Čempionų lygą „Bayern“ prasimankštino penkiais įvarčiais

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ namuose 5:1 sutriuškino Menchengladbacho „Borussia“ ekipą. Šis mačas buvo gera pramankšta prieš laukiančias kovas Čempionų lygos pusfinalyje su Madrido „Real“.

R.Lewandowskis įmušė penktąjį įvartį.<br> AP nuotr.

Apr 14, 2018, 10:40 PM, atnaujinta Apr 14, 2018, 10:42 PM

Nors svečiai pirmavo po Josipo Drmičiaus įvarčio 9-ąją minutę, „Bayern“ atsakė penkiais.

Dukart įmušė Sandro Wagneris (37 ir 41 min.), o po pertraukos pasižymėjo Thiago Alcantara (51), Davidas Alaba (67) ir Robertas Lewandowski (82).

„Bayern“ turi 75 taškus po 30 rungtynių ir daugiau nei 20 taškų lenkia tris ekipas, kurios kovoja dėl antrosios vietos.