Urugvajus nužudė Egiptą kone paskutinę minutę taikliu J. Gimenezo smūgiu

Urugvajaus ir Egipto rinktinių mačas: M.Salah<br> AP nuotr.
 AP nuotr.
 AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2018-06-15 17:07, atnaujinta 2018-06-15 20:16

Birželio 14-ąją startavus planetos čempionato kovoms A grupės akistata tarp Rusijos ir Saudo Arabijos, penktadienio mačų tvarkaraštį atidarė dar dviejų šios grupės komandų rungtynės – savo pasirodymą čempionate pradėjo Egipto ir Urugvajaus rinktinės. Dvikova buvo žaidžiama Jekaterinburge, o viską lėmė mačo pabaigoje pelnytas įvartis: Urugvajaus rinktinė 1:0 (0:0) įveikė Egipto futbolininkus.

Luisas Suarezas tiek pirmajame, tiek antrajame kėlinyje sukūrė net kelias geras proga įvarčiui, tačiau nei vienos iš jų neišpildė. Į vartų virpstą buvo pataikęs ir Edinsonas Cavani, tačiau galiausiai egiptiečių gynybą pribaigė Jose Maria Gimenezas, kuris 90-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį.

Gynėjas laisvo smūgio metu aukščiausiai pašoko ir galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Bene daugiausiai klausimų kėlęs Egipto rinktinės žvaigždės Mohamedo Salah žaidimas šiame susitikime išsisprendė neigiamai – starto sudėtyje jis nepasirodė. M.Salah penktadienį kaip tik sukako 26 metai. Tačiau jo ekipa nepadovanojo jam gražios ir labai svarbios dovanos - bent lygiųjų su urugvajiečiais.

Egiptas šiose rungtynėse siekė pirmosios savo pergalės pasaulio čempionatų istorijoje. Tai yra pirmosios šalies rungtynės planetos pirmenybėse nuo 1990-ųjų. Tuo tarpu Urugvajus galiausiai nutraukti nemalonią istoriją: jau trys čempionatai iš eilės urugvajiečiai startinius mačus buvo pralaimėję.

Vakar A grupės mače Rusija triuškinamai 5:0 sudaužė Saudo Arabiją, tad yra tikėtina, kad bent jau po pirmojo turo Rusija ir liks pirmoje A grupės vietoje.