Pasaulis tyčiojasi iš Neymaro: šįkart vaidyba peržengė visas ribas

Nors futbolo sirgaliai priprato prie to, kad Brazilijos rinktinės puolėjas Neymaras mėgsta vaidybą ir dramatiškus kritimus, pasaulio čempionato aštuntfinalyje jis ir vėl sugebėjo nustebinti.

Neymaras vėl tapo pajuokų objektu.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Jul 2, 2018, 8:15 PM, atnaujinta Jul 2, 2018, 11:02 PM

Įpusėjus antrajam rungtynių tarp Brazilijos ir Meksikos rinktinių kėliniui, futbolininkas po teisėjo švilpuko sėdėjo ant vejos laikydamas kamuolį, kai varžovų gynėjas Miguelis Layunas jam užmynė ant kojos.

Nors veiksmas nebuvo itin stiprus, Neymaras kelioliką sekundžių rodė skausmingas grimasas ir raitėsi ant žolės susigriebęs už kojos. Vėliau, sulaukęs medikų pagalbos, jis lyg niekur nieko pašoko ir tęsė rungtynes.

Toks scenarijus sulaukė skirtingų internautų reakcijų. Vieni brazilą smerkė ir vadino „šlykščiu“, kiti – tiesiog juokėsi iš epizodo.

„Twitter“ vartotojai prisiartinę vaizdo pakartojimą net pastebėjo, jog M.Layunas taip pat mynė ir teisėjui ant kojos. „Įdomu, o kodėl teisėjas nekrito lyg pašautas?“, – ironiškai klausė jie.

„Tikiuosi Neymaras dar gyvas“, „Kvieskite greitąją“, „Ką tik pamačiau, kaip sunkus kojos lūžis išgijo per kelias sekundes“, – tokios ir panašios pašaipos taip pat skriejo Neymaro link.

Tiesa, vis tai puolėjui nė motais – Brazilija laimėjo 2:0 ir žengė į čempionato ketvirtfinalį, o Neymaras 51-ąją minutę pelnė savąjį įvartį.

Ketvirtfinalyje brazilų laukia Belgijos iššūkis.