Luka Modričius kirto anglų išdidumui: „Turite išmokti gerbti varžovus“

Pergalė 2:1 pasaulio futbolo čempionato pusfinalyje prieš anglus kaip reikiant pakylėjo kroatus, o sėkmės priežastis po pergalės, kurios turėtų būti skausmingos Anglijai, vardijo kroatų lyderis Luka Modričius.

L.Modričiaus teigimu, kai anglai nuvertino kroatus, tai tik suteikė motyvacijos.<br> AP nuotr.
 Kroatija pusfinalyje nugalėjo anglus.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Jul 12, 2018, 8:26 AM, atnaujinta Jul 12, 2018, 8:57 AM

Anot kroato, Anglijos žiniasklaida pervertino Kroatiją, o ši visu tuo pasinaudojo kaip padrąsinimu.

Niekas nesistebėjo, kai anglai buvo įvardijami pusfinalio poros favoritais, mat kroatams tiek aštuntfinalyje, tiek ketvirtfinalyje teko lieti prakaitą bei žaisti pratęsimus ir mušti vienuolikos metrų baudinius.

Tačiau anot L.Modričiaus, anglai turėtų būti atsargesni su prognozėmis, labiau kuklūs bei pagarbūs prieš rungtynes.

„Mes įrodėme, kad gali būti priešingai, nei kalba žmonės. Ypač Anglijos žurnalistai, kurie kalbėjo visuose kanaluose, mus nuvertino ir padarė milžinišką klaidą.

Viską, ką jie sakė, mes matėme ir sakėme – gerai, pažiūrėsime, kas rungtynėse bus pavargę. Kaip ir sakiau, jie turi išmokti gerbti savo varžovus. Tai tiek“, – sakė kroatas.

Kroatijos rinktinės saugas taip pat pabrėžė, kad jo komanda rungtynėse dominavo ir fiziškai ir emociškai, nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje anglai turėjo puikią progą pirmauti jau 2:0.

„Dar kartą parodėme, kad mes nesame fiziškai nuvargę. Dominavome visais aspektais, galėjome rungtynes laimėti net ir be papildomo laiko. Turime didžiuotis. Patekome į finalą ir tai yra bene didžiausias pasiekimas šalies istorijoje“, – tvirtino L.Modričius.

Finalo rungtynės, kuriose kroatai susitiks su Prancūzija, vyks sekmadienį, Lužnikų stadione, Maskvoje.