„Monaco“ įtikinama pergale pradėjo Prancūzijos futbolo lygos sezoną

Šeštadienį tęsėsi Prancūzijos futbolo čempionato pirmojo turo kovos. Vienas 2018-2019 metų sezono favoritų „Monaco“ klubas išvykoje susitiko su „Nantes“ komanda ir įtikinamai laimėjo prieš varžovus rezultatu 3:1 (0:0).

„Monaco“ įtikinama pergale pradėjo Prancūzijos lygos sezoną.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

Aug 11, 2018, 8:13 PM, atnaujinta Aug 11, 2018, 11:02 PM

Aikštės šeimininkai laikėsi gynyboje visą pirmąjį kėlinį, kuris baigėsi be įvarčių. Antroje dvikovos dalyje svečiai iš Monako įrodė savo pranašumą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė portugalas Rony Lopezas 69-ąją, juodkalnietis Stevanas Jovetičius 80-ąją ir kolumbietis Radamelis Falcao 83-iąją min. Santykį jau per teisėjo kompensuotą laiką 90+2 min. sušvelnino argentinietis Emiliano Sala (1:3).

„Monaco“ futbolininkai įsirašė tris pirmuosius turnyro taškus.

Kitose šeštadienio dvikovose pergales taip pat šventė „Nimes“, „Lille“, „Dijon“, „Reims“ ir „St.Etienne“ klubai.

Rezultatai:

„Nantes“ 1 – 3 „Monaco“

69' Rony Lopes [0 – 1]

80' Stevan Jovetič [0 – 2]

83' Radamel Falcao [0 – 3]

90+2' Emiliano Sala [1 – 3]

„Angers“ 3 – 4 „Nimes“

4' Sada Thioub [0 – 1]

33' Pierrick Capelle [1 – 1]

52' Angelo Fulgini [2 – 1]

55' Ismael Traore [3 – 1]

77' Clement Depres [3 – 2]

79' Florian Miguel („Nimes“) – raudona kortelė

86' Renaud Ripart [3 – 3]

88' Clement Depres [3 – 4]

„Lille“ 3 – 1 „Rennes“

43' Clement Grenier [0 – 1]

45' Lebo Mothiba [1 – 1]

53' Nicolas Pepe [2 – 1]

67' Jonathan Bamba [3 – 1]

„Montpellier“ 1 – 2 „Dijon“

5' Pedro Mendes [1 – 0]

51' Julio Tavares [1 – 1]

81' Wesley Said („Dijon“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

90+1' Senou Coulibaly [1 – 2]

„Nice“ 0 – 1 „Reims“

2' Moussa Doumbia [0 – 1]

„St.Etienne“ 2 – 1 „Guingamp“

45' Wahbi Khazri [1 – 0]

56' Marcus Thuram [1 – 1] (iš 11 metrų baudinio)

80' Lois Diony [2 – 1]