„Sevilla“ treneris vėl prabilo apie LFF stadioną: „Sunku žaisti ant tokios dangos“

Atvyko, laimėjo ir išvažiavo – taip paprastai į atsakomąsias trečiojo UEFA Europos lygos atrankos etapo rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ pažvelgė „Sevilla“ klubas.

Sevilijos ekipos treneris P.Machinas.<br> AP nuotr.
 Rungtynių akimirka.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Aug 16, 2018, 10:19 PM, atnaujinta Aug 16, 2018, 10:21 PM

Ispanai sostinės LFF stadione jau per pirmąsias aštuonias minutes žalgiriečiams mušė du įvarčius, o rungtynes pabaigė triuškinamu skirtumu 0:5.

„Rezultatas parodė komandų skirtumą. Nesitikėjome taip greitai mušti įvarčio, bet rungtynėms ruošėmės ir negalvojome, kad jos bus lengvos.

Antrajame kėlinyje atlikome keitimų ir šiek tiek atsitraukėme, „Žalgiris“ labiau spaudė ir dėl to turėjo kiek didesnę iniciatyvą“, – kalbėjo „Sevilla“ strategas Pablo Machinas.

Pirmajame mače Sevilijoje šeimininkai laimėjo 1:0.

Nors prieš išvyką į Vilnių jie kiek nerimavo dėl dirbtinės dangos, tai ekipai nesukėlė akivaizdžių problemų.

Rungtynėse po dukart pasižymėjo Nolito ir Pablo Sarabia, dar vieną įvartį pridėjo Guilherme‘o Aranas.

„Mums buvo sunku žaisti ant dirbtinės dangos.

Tokioje aikštėje skiriasi žaidėjų kūno pozicionavimas, tai gali daryti įtakos traumoms. Bet, žinoma, rezultatas nuo dangos nepriklausė“, – kalbėjo P.Machinas.

Kitame etape „Sevilla“ klubo laukia Olomouco „Sigma“ komanda.