Stebuklas neįvyko: „Žalgiris“ namuose skaudžiai pralaimėjo „Sevilla“ komandai

[[ge:lrytas:lrytas:7278064]]

Dvikova tarp „Žalgiris“ ir „Sevilla“ komandų.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

Aug 16, 2018, 7:21 PM, atnaujinta Aug 16, 2018, 10:12 PM

Vilniaus „Žalgirio“ ekipai dar vieno stebuklo sukurti nepavyko. Namuose žaidę Lietuvos vicečempionai gavo skaudžią „Sevilla“ klubo pamoką ir pralaimėjo rezultatu 0:5.

Pirmose rungtynėse Sevilijoje „Žalgiris“ pademonstravo solidų žaidimą ir paneigė visas išankstines prognozes nusileisdami Ispanijos komandai minimaliu skirtumu.

Tai suteikė nemažai vilčių ir intrigos prieš atsakomąją dvikovą, tačiau ispanai jau rungtynių pradžioje sudaužė visas vilniečių viltis.

Rungtynės tiesiog košmariškai prasidėjo sostinės ekipai. Vos per dvi minutes – 6-ąją ir 7-ąją – „Sevilla“ pelnė du įvarčius. Pasižymėjo Nolito ir Pablo Sarabia.

Po patirto šalto dušo žalgiriečiai bandė daugiau kontroliuoti kamuolį, tačiau pavojingų progų sukurti nepavyko. 36-ąją minutę žalgiriečiai susikūrė itin pavojingą progą, tačiau fantastinis D.Sljingardo reido į „Sevilla“ baudos aikštelę kamuolio į tuščius vartus L.Antalis nesugebėjo nukreipti.

Prieš pat pertrauką P.Sarabia smeigė dar vieną vinį į „Žalgirio“ vartus. 44-ąją minutę futbolininkas tolimu šūviu į apatinį vartų kampą pelnė savo antrąjį įvartį.

Antro kėlinio pradžioje Žalgiris“ užspaudė savo varžovus, o 55-ąją minutę atsiduso visas stadionas: po Rolando Baravyko reido ir smūgio „Sevilla“ nuo įvarčio išgelbėjo skersinis.

„Žalgiris“ ir toliau spaudė savo varžovus, o „Sevilla“ vartininkas atrėmė pavojingus Serge'o Nyuadzi ir Slavko Blagojevičiaus smūgius.

Vis tik „Žalgirio“ entuziazmą nužudė 80-ąją minutę „Sevilla“ pelnytas ketvirtasis įvartis, kuomet Guilherme'as Arana paleido neatremiamą smūgį į artimą viršutinį vartų kampą. Vos po kelių minučių penktąjį įvartį pelnė Nolito.

Per likusį laiką abiems komandos pasižymėti nepavyko, nors per pridėtą laiką „Žalgiris“ dar kartą sudrebino „Sevilla“ vartų skersinį. Tą padarė T.Šimkovičius.

Šiomis rungtynėmis Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai baigė savo pasirodymą Europos lygos atrankoje. Už žygį iki trečioje etapo sostinės komanda pasipildys 780 tūkstančių eurų premija.