Ispanai žavisi „Sevilla“ vakarėliu Vilniuje: „Jie darė tai, ką turėjo – traiškė silpnus varžovus“

Išvykoje vos vienu įvarčiu „Sevilla“ klubui nusileidęs Vilniaus „Žalgiris“ namuose pajautė varžovų galią. 0:5 – tokiu rezultatu pasibaigė atsakomosios UEFA Europos lygos trečiojo atrankos etapo rungtynės.

LFF stadione vykusiame mače „Žalgiris“ du įvarčius praleido vos per septynias minutes.<br>AP nuotr.

Aug 17, 2018, 11:17 AM, atnaujinta Aug 17, 2018, 11:20 AM

LFF stadione vykusiame mače „Žalgiris“ dviejų įvarčių deficitą turėjo jau po septynių minučių, tad per likusį laiką „Sevilla“ tiesiog ramiai užbaigė pradėtą darbą.

„Sevilla“ visą nerimą išsklaidė surengdama puotą. Jie padarė tai, ką turėjo padaryti dar pirmosiose rungtynėse – traiškė ir daužė silpnus varžovus.

Net dirbtinė danga, kurios treneris Pablo Machinas taip bijojo, komandai nebuvo kliūtimi.

„Sevilla“ šaltajame Vilniuje baimių atsikratė per dvi akimirkas. Ėjo vos septintoji minutė, o „Žalgirio“ viltys buvo palaidotos“, – rašo „Mundo Deportivo“.

„Su visa pagarba, „Žalgiriui“ žaisti prieš tokią P.Machino diriguojamą „Sevilla“ buvo neįmanoma. „Sevilla“ buvo puikiai sustyguota, spaudė varžovus ir atlikinėjo gerus perdavimus gilyn.

Kai namų darbai buvo padaryti, P.Machinas pajudino suolelį. Tai „Žalgiriui“ suteikė drąsos ir jie pabandė mušti iš toli, bet dar du „Sevilla“ įvarčiai užbaigė vakarėlį“, – apibendrina „Marca“.

„Sevilla“ traiškė „Žalgirį“ ir žiūri į kitas rungtynes“, – skelbė „AS“.

„LFF stadione buvo tik vienintelis kelias išvengti nemalonumų – reikėjo žaisti taip, kaip tai darė „Sevilla“. Susikaupę ir nusiteikę. Tokie buvo „Sevilla“ žaidėjai.

P.Machinas rungtynes priėmė rimtai ir su sudėtimi daug neeksperimentavo. Jam reikėjo patikrinti, kaip prieš lygos startą veikia komandos mechanizmai“ , – tęsė „AS“.

Kitame etape „Sevilla“ klubo laukia Olomouco „Sigma“ komanda.