Neįtikėtinas mačas: 4 įvarčių deficitą nubraukęs „Zenit“ sukūrė stebuklą

Keturių įvarčių deficitas? Sankt Peterburgo „Zenit“ futbolo klubui tai menka problema – jie trečiojo UEFA Europos lygos atrankos etapo rungtynėse sukūrė tikrą stebuklą.

Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Aug 17, 2018, 11:40 AM, atnaujinta Aug 17, 2018, 1:28 PM

Pirmąsias rungtynes su Minsko „Dinamo“ išvykoje pralaimėję 0:4, atsakomajame mače „Zenit“ varžovus sutriuškino net 8:1.

22-ąją minutę „Zenit“ sąskaitą atidarė Leandro Peredesas, o 66-ąją dar vieną įvartį pelnė Christianas Noboa.

Tuomet darbo ėmėsi didžiausia „Zenit“ ir Rusijos rinktinės žvaigždė Artiomas Dziuba. Jis pasižymėdamas 75 ir 78 min. išlygino rezultatą.

Komandos keliavo į pratęsimą, kuriame „Zenit“ vertėsi be raudoną kortelę gavusio L.Peredeso.

Pratęsimas prasidėjo „Dinamo“ įvarčiu, tačiau tuomet įpykęs Sankt Peterbugo klubas varžovams atseikėjo dar keturis ir šventė istorinę pergalę.

Tokio sugrįžimo „Zenit“ nematė jau 33 metus. Beje, ekipos sirgaliai šio fenomenalaus pasirodymo stebėti negalėjo, mat mačas vyko už uždarų durų.

Tai „Zenit“ gerbėjams buvo bausmė už prieš kelis mėnesius kilusį rasizmo skandalą.