„Premier“ lygoje – „Chelsea“ pergalė ir nuimtas H. Kane'o prakeiksmas

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 2-ojo turo rungtynės.

H.Kane'as įmušė įvartį.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

eurofootball.lt ir lrytas.lt inf.

Aug 18, 2018, 8:06 PM, atnaujinta Aug 18, 2018, 9:52 PM

Londono „Tottenham“ namuose priėmė kitą to pačio miesto komandą – „Fulham“. Mauricio Pochettino auklėtiniai po permainingos kovos iškovojo pergalę rezultatu 3:1.

Lucas Moura pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu išvedė „Spurs“ į priekį, tačiau antrajame kėlinyje Aleksandaras Mitrovičius atstatė pusiausvyrą.

74-ąją minutę „Tottenham“ susigrąžino pranašumą, kai Kieranas Trippieris svečių sirgalius vėl nuliūdino nuostabiu baudos smūgiu.

Trečiąjį vinį į „Fulham“ vartus 77-ąją minutę smeigė Harry Kane'as. Anglui tai buvo neįprastas reiškinys – H. Kane'as per visą savo karjerą rungtyniaudamas „Premier“ lygoje niekada neįmušė rugpjūčio mėnesį.

Kitose rungtynėse taip pat pergalę pasiekė Liverpulio „Everton“. Theo Walcotto ir puikią sportinę formą demonstruojančio Richarlisono įvarčiai nulėmė pergalę prieš „Southampton“.

Likę mačai baigėsi „Leicester“ ir „Bournemouth“ pergalėmis.

Rezultatai:

„Tottenham“ 3 – 1 „Fulham“

43' [1 – 0] L.Moura

52' [1 – 1] A.Mitrovičius

74' [2 – 1] K.Trippieris

77' [3 – 1] H.Kane'as

„Everton“ 2 – 1 „Southampton“

15' [1 – 0] T.Walcottas

31' [2 – 0] Richarlisonas

54' [2 – 1] D.Ingsas

„Leicester“ 2 – 0 „Wolves“

29' [1 – 0] M.Doherty (į savus vartus)

45' [2 – 0] J.Maddisonas

66' J. Vardy („Leicester“) pašalintas iš aikštės

„West Ham“ 1 – 2 „Bournemouth“

33' [1 – 0] M.Arnautovičius (11 m. baudinys)

60' [1 – 1] C.Wilsonas

66' [1 – 2] S.Cookas

„Chelsea“ 3 – 2 „Arsenal“

9' [1 – 0] Pedro

20' [2 – 0] A.Morata

37' [2 – 1] H.Mkhitaryanas

41' [2 – 2] A.Iwobi

81' [3 – 2] M.Alonso