PSG žvaigždžių Neymaro ir K. Mbappe įvarčiai lėmė pergalę prieš „Guingamp“

Paryžiaus futbolo komanda „Paris Saint Germain“ pratęsė pergalių seriją Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse. Titulą ginantys paryžiečiai išvykoje 3:1 nugalėjo „Guingamp“ ekipą ir surinko 6 taškus turnyro lentelėje.

Neymaro ir Kyliano Mbappe įvarčiai lėmė PSG pergalę Gengame. <br> AFP/Scanpix nuotr.
Neymaro ir Kyliano Mbappe įvarčiai lėmė PSG pergalę Gengame. <br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (31)

Eurofootball.lt ir lrytas.lt inform.

Aug 19, 2018, 8:12 AM, atnaujinta Aug 19, 2018, 8:37 AM

Pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai, kai 20-ąją min. tiksliai smūgiavo Nolanas Roux.

PSG savo jėgą parodė antrajame kėlinyje, kai 53-ąją min. brazilas Neymaras (po 11 metrų baudinio) išlygino rezultatą, o 82-ąją ir 90-ąją min. Kylianas Mbappe dviem savo įvarčiais įtvirtino Paryžiaus klubo pergalę prieš „Guingamp“ futbolininkus.

Rezultatai:

„Guingamp“ 1 – 3 PSG

20' Nolan Roux [1 – 0]

53' Neymar [1 – 1] (iš 11 metrų baudinio)

82' Kylian Mbappe [1 – 2]

90' Kylian Mbappe [1 – 3]

„Amiens“ 1 – 2 „Montpellier“

52' Florent Mollet [0 – 1]

71' Ellyes Skhiri [0 – 2]

82' Moussa Konate [1 – 2]

„Caen“ 1 – 1 „Nice“

52' Yacine Bammou [1 – 0] (iš 11 metrų baudinio)

82' Igniatius Ganago [1 – 1]

„Dijon“ 2 – 0 „Nantes“

8' Julio Tavares [1 – 0]

73' Julio Tavares [2 – 0]

78' Abdoulaye Toure („Nantes“) – raudona kortelė

„Monaco“ 0 – 0 „Lille“

„Rennes“ 1 – 0 „Angers“

81' Ismaila Sarr [1 – 0]