Galingas pasirodymas: Vilniaus „Žalgiris“ Marijampolėje sudaužė „Sūduvos“ ekipą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje sekmadienį į kovą stojo šalies futbolo galiūnai, po kurios paaiškėjo dar vienas pusfinalio dalyvis.

Vilniaus klubas triumfavo Marijampolėje.<br> S.Čirbos nuotr.

Sep 2, 2018, 2:58 PM, atnaujinta Sep 2, 2018, 3:01 PM

Įdomiausioje ketvirtfinalio dvikovoje Marijampolėje ginklus surėmė „Sūduvos“ bei Vilniaus „Žalgirio“ ekipos.

Suvalkijos sostinės stadione susirinkusiems sirgaliams teko stadioną palikti liūdnais veidais, kadangi iš sostinės atvykę svečiai šventė pergalę rezultatu 4:1 (2:0) ir taip žengė į pusfinalį.

Jie prisijungė prie kiek anksčiau ten patekusių Kauno „Stumbro“ ir Alytaus DFK „Dainavos“ ekipų.

Pirmąjį Lietuvos futbolo grandų susitikimo kėlinį kiek aktyviau pradėjo žalgiriečiai – jie spaudė varžovus ir vis labiau artėjo link vartų. Dešimtąją minutę tai davė rezultatų.

Po perdavimo į baudos aikštelę buvo užfiksuotas žaidimas ranka ir sostinės ekipa gavo šansą mušti vienuolikos metrų baudinį.

Prie kamuolio stojęs Liviu Antalis buvo šaltakraujiškas ir žalgiriečiai išsiveržė į priekį.

Po įvarčio žaidimas išsilygino, tačiau marijampoliečiai vis tiek nerado progos išlyginti rezultatą.

Galiausiai jų deficitas padvigubėjo, kadangi laiku ir vietoje atakos smaigalyje atsidūręs Louisas Ogana 30 minutę smeigė antrąjį įvartį – 2:0.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ visomis jėgomis siekė švelninti rezultatą, tačiau įsismaginęs L.Ogana dar kartą parodė, kad vilniečiai mačui buvo nusiteikę rimtai. 62-ąją minutę legionierius dar kartą nuginklavo vartininką (3:0).

70-ąją minutę rezultatas jau tapo žeminantis, mat prie atšokusio kamuolio greitai spėjęs atsirasti L.Antalis jau ketvirtąjį kartą nuginklavo „Sūduvos“ vartininką. Mačo nugalėtojas jau buvo daugiau nei aiškus.

Šiek tiek vilties Marijampolės klubo sirgaliams 72-ąją minutę suteikė Giedrius Matulevičius. Sėkmingai atšokus kamuoliui iš dešiniojo krašto, jis švelnino rezultatą iki 1:4.

Tačiau tai buvo paskutinis rungtynių įvartis. Sostinės klubas iškovojo užtikrintą pergalę.

„Sūduva“ 1:4 „Žalgiris“

10 min. 0:1 Liviu Antalis

30 min. 0:2 Louis Ogana

62 min. 0:3 Louis Ogana

70 min. 0:4 Liviu Antalis

72 min. 1:4 Giedrius Matulevičius