Neymaro ir L. Suarezo įvarčiai lėmė Brazilijos ir Urugvajus rinktinių pergales

Buvo sužaista keleta draugiškų tarptautinių futbolo rungtynių. Brazilijos rinktinė svečiuose 2:0 (2:0) įveikė Jungtinių Valstijų komandą. Įvarčius daugkartiniams pasaulio čempionams pelnė Roberto Firmino 11-ją ir Neymaras 43-iąją min. iš 11 metrų baudinio.

Neymaras ir Luisas Suarezas.<br> AFP/Sputnik nuotr.

2018-09-08 10:35, atnaujinta 2018-09-08 10:49

Urugvajaus rinktinė išvykoje nugalėjo Meksiką net 4:1 (3:1). Du įvarčius (vieną – iš 11 metrų baudinio urugvajiečiams pelnė Luisas Suarezas (32-ąją ir 40-ąją min.), o po vieną įvartį įmušė Jose Marija Giminezas (21-ąją) ir Gastonas Pereiro (59-ąją min.).

Argentinos rinktinė be Lionelio Messi Los Andželese (JAV) rezultatu 3:0 (3:0) pranoko Gvatemalą. Argentiniečių įvarčių autoriai Gonzalo Martinezas (27-ąją min. iš 11 metrų baudinio), Giovani Lo Celso (35-ąją) ir Giovanni Simeone (44-ąją min.).

Rezultatai:

JAV 0 – 2 Brazilija

11' Roberto Firmino [0 – 1]

43' Neymar [0 – 2] (iš 11 metrų baudinio)

Meksika 1 – 4 Urugvajus

21' Jose Marija Giminez  [0 – 1]

25' Raul Jimenez [1 – 1]

32' Luis Suarez [1 – 2]

40' Luis Suarez  (iš 11 metrų baudinio) [1 – 3]

59' Gaston Pereiro [1 – 4]

Argentina 3 – 0 Gvatemala

27' Gonzalo Martinez [1 – 0] (iš 11 metrų baudinio),

35' Giovani Lo Celso [2 – 0]

44' Giovanni Simeone [3 – 0]

Kolumbija 2 – 1 Venesuela

4' Darwin Machis [0 – 1]

55' Falcao [1 – 1]

90' Yimmi Chara [2 – 1]

Ekvadoras 2 – 0 Jamaika

17' Enner Valencia [1 – 0]

49' Renato Ibarra [2 – 0]