Po pergalės Kauno „Stumbras“ įsitvirtino trečioje vietoje A lygoje

Prieš lemiamą A lygos sezono stadiją – penktąjį varžybų ratą – Kauno „Stumbro“ komanda įsitvirtino trečioje turnyro lentelės vietoje. Šią privilegiją kauniečiams suteikė užtikrinta pergalė rezultatu 5:1 svečiuose prieš „Palangos“ komandą.

Kauno komanda išvykoje nugalėjo palangiškius.<br>S.Čirbos nuotr.

Oct 24, 2018, 6:16 PM

Pajūryje siautęs uraganinis vėjas ir lietus labai apsunkino žaidimo sąlygas futbolininkams.

Pirmieji pasižymėti galėjo šeimininkai. Simonas Urbys gavo kamuolį baudos aikštelėje, bet slystelėjo ant šlapios dangos ir smūgiavo netiksliai.

Po to iniciatyvą perėmė svečiai, greitai išsiveržę į priekį. 16 minutę po Lucaso Villelos perdavimo Marcosas Junioras grumtynėse prie vartų surado kamuoliui kelią į vartus. Netrukus po M.Junioro smūgio kamuoliui kelią į vartus pastojo gynėjai.

38 minutę dvi progas iššvaistė „Stumbro“ saugas Dominykas Galkevičius. Iš pradžių jis pataikė į virpstą, o palankiai atšokus kamuoliui, smūgiavo pro šalį.

40 minutę D.Galkevičius atliko rezultatyvų perdavimą Antonio Belo. Portugalas turėjo daug laiko prisitaikyti ir neprašovė – 0:2.

Antro kėlinio pradžioje (50 min.) sulaukęs Nasro Boucharebo perdavimo, smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo Rafaelis Floro. O 67 minutę „dublį“ atliko A. Belo, tiksliu smūgiu pabaigęs efektingą „Stumbro“ ataką.

„Palanga“ dar spėjo sušvelninti rezultatą, kai 74 minutę pasižymėjo Tomas Dombrauskis. Bet šeimininkus pribaigė Marcoso Junioro įvartis 80 minutę.

„Stumbro“ futbolininkai penktąjį A lygos ratą pradės savaitgalį rungtynėmis namie prieš Klaipėdos „Atlantą“. Tuo metu „Palangos“ laukia pereinamieji mačai su Alytaus „Dainava“ dėl teisės kitą sezoną žaisti A lygoje.