„Manchester City“ nesėkmių ruožą užbaigė Sautamptone

Po dviejų iš eilės pralaimėjimų, „Manchester City“ metus užbaigė pergale. Anglijos čempionai sekmadienį vykusiose „Premier“ lygos 20-ojo turo rungtynėse svečiuose 3:1 sudorojo „Southampton“.

„Manchester City“ Vincentas Kompany<br> AP nuotr.

Dec 30, 2018, 9:17 PM

Jau 10-ąją minutę Bernardo Silva pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, atliko perdavimą Davidui Silvai ir šis iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Po šio epizodo „miestiečiai“ turėjo ne vieną progą padvigubinti persvarą, bet pasižymėti nesugebėjo, o 37-ąją minutę Pierre'as-Emile Hojbjergas pasinaudojo šiurkščiai suklydusio „Man City“ ukrainiečio Aleksandro Zinčenkos klaida ir galingu šūviu rezultatą išlygino.

Visgi visus reikalus Josepo Guardiolos vyrai sugebėjo sutvarkyti dar iki pertraukos.

45-ąją minutę po Raheemo Sterlingo smūgio kamuolį į savus vartus pasiuntė Jamesas Wardas-Prowse'as, o dar po kelių akimirkų rankas į viršų kėlė galva pasižymėjęs Sergio Aguero – 3:1.

Po pergalės „miestiečiai“ vėl pakilo į antrą turnyro lentelės vietą, turi 47 taškus ir septyniais atsilieka nuo pirmaujančio „Liverpool“.

Po antro pralaimėjimo iš eilės „Southampton“ užima 17-ąją poziciją.

Kitame tuo pat metu vykusiame mače „Burnley“ 2:0 namuose pranoko Londono „West Ham United“.