„Borussia“ didina persvarą Bundelsygoje iki devynių taškų

Vokietijos čempionato lyderiai Dortmundo „Borussia“ futbolininkai įmušė tris įvarčius per septynias minutes ir šeštadienį namie 5:1 sutriuškino „Hanover 96“. Dortmundo klubas devyniais taškais lenkia artimiausią persekiotoją lygoje.

Dortmundo „Borussia'<br>AP nuotr.

2019-01-26 22:54

Achrafas Hakimi išvedė Dortmundo komandą į priekį, įvarčiu 24 minutę.

Marokietis prisidėjo prie Marco Reuso dvyliktojo įvarčio šį sezoną 60-ąją minutę.

Po dviejų minučių Mario Goetze, o 67-ąją Guerreiro pridėjo po įvartį. Tašką 90-ąją minutę padėjo Axelis Witselis.

„Mums buvo labai sunkus pirmasis kėlinys, – sakė „Borussia“ treneris Lucianas Favre. – Po pertraukos ir antrojo įvarčio tapo lengviau.

Mes pasidžiaugsime pergale šiandien, o rytoj ruošimės kitoms rungtynėms, nes laukia įtemptos savaitės“.

Dortmundo komandos laukia dvikovos taurės varžybose ir Čempionų lygos aštuntfinalyje. o Bundeslygoje ji lenkia devyniais taškais 2-3 vietoje esančias Mionchengladbacho „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“. Tiesa, Miuncheno klubas dar žais mačą sekmadienį.