Mūšyje dėl pirmojo sezono trofėjaus – „Sūduvos“ triumfas

Dėl pirmojo futbolo sezono titulo susikovė praėjusio sezono Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduva“ ir taurės laimėtojai Vilniaus „Žalgiris“.

Marijampoliečiai laimėjo pirmąjį sezono titulą.<br>E.Šemioto nuotr.
Marijampoliečiai laimėjo pirmąjį sezono titulą.<br> LFF nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Feb 24, 2019, 2:50 PM, atnaujinta Feb 24, 2019, 5:07 PM

Savo pranašumą namų arenoje 2:0 įrodė „Sūduvos“ futbolininkai ir iškovojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) supertaurę.

Rungtynės prasidėjo gana atsargiu žaidimu, bet iniciatyvą buvo šeimininkų pusėje. Kėliniui įpusėjus „Žalgiris“ vis dažniau ėmė atakuoti varžovus, bet aukšti skersi perdavimai grėsmės „Sūduvai“ nekėlė.

Galiausiai 29-ąją minutę marijampoliečiai išnaudojo stipriausią savo ginklą – standartines situacijas ir Mihretas Topčagičius pasižymėjo po pakelto kampinio.

Po pertraukos itin aktyviai pradėjo savo varžovus spausti „Žalgiris“ ir atliko kelis pavojingus smūgius. Apsigynusi nuo svečių atakų „Sūduva“ surengė greitą ataką ir 52-ąją minutę pasižymėjo komandos naujokas Tosaintas Rickettsas.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ turėjo kelias idealius šansus rezultatą sušvelninti bei išlyginti, bet Tomislavo Kišo baudos smūgis sudrebino vartų konstrukciją, o dar keli žalgiriečių bandymai tikslo nepasiekė.

Nuo svečių atakų apsigynę marijampoliečiai iškovojo pirmąjį sezono titulą.