Vokietijoje autsaideriai smaginosi įvarčių gausa

Sekmadienį Vokietijos futbolo čempionate sužaistos dvejos rungtynės, kuriose sulaukta ir įvarčių gausos bei lygiųjų. Savo dvikovą žaidė tu turnyro autsaideriai, bet sėkmė lydėjo „Stuttgart“ ekipą, kuri namuose net 5:1 sutriuškino „Hannover 96“ futbolininkus.

„Stuttgart“ klubas laimėjo principinę dvikovą<br> AP nuotr.

Mar 4, 2019, 12:10 AM, atnaujinta Mar 4, 2019, 1:08 AM

Šeimininkai jau 4-ąją minutę išsiveržė į priekį po M. Gomezo įvarčio, o per pirmąjį kėlinį įvarčius mušė dar O. Kabakas – pasižymėjo 16-ąją ir 45-ąją minutėmis.

68-ąją minutę „Hannover 96“ po Jonathno įvarčio sumažino atsilikimą, tačiau jau po dešimties minučių į jų vartus krito dar du įvarčiai – S. Zuberis juos pelnė 78 ir 81 minutėmis.

Dėl išlikimo aukščiausiame divizione kovojantis „Stuttgart“ artėja prie saugios zonos, o „Hannover“ skęsta.

Kitose rungtynėse „Wolfsburg“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Brėmeno „Werder“ ekipa.

Šeimininkus į priekį 54-ąją minutę išvedė J. Brooksas, tačiau 74-ąją rezultatą išlygino M. Kruse.