Įspūdingas Čempionų lygos vakaras: Cristiano Ronaldo su trimis įvarčiais tapo Turino dievu

Iš UEFA Čempionų lygos antradienį iškrito Europos futbolo milžinas Madrido „Atletico“, o jį išstūmė vienas portugalas Cristiano Ronaldo. Atsakomosiose turnyro aštuntfinalio rungtynėse Turino „Juventus“ palaužė „Atletico“ 3:0 (2:0) ir išsigelbėjo nuo nesėkmės. Visus tris įvarčius į ispanų vartus įmušė C.Ronaldo, kuriam tai buvo jau aštuntasis trijų įvarčių šou Čempionų lygoje ir pirmasis italų ekipoje. Kitame aštuntfinalio mače sulaukta įvarčių lietaus – anglų „Manchester City“ tiesiog sutrypė Gelzenkircheno „Schalke“ net 7:0 (3:0).

Cristiano Ronaldo ir „Juventus“ tik įsibėgėjus antrajam kėliniui pelnė du įvarčius ir išlygino dviejų mačų su Madrido „Atletico“ rezultatą – abu įvarčius įmušė Cristiano Ronaldo<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (24)

Mar 12, 2019, 11:56 PM, atnaujinta Mar 13, 2019, 12:45 AM

Viso pasaulio futbolo gerbėjai itin nekantriai laukė italų Turino „Juventus“ ir ispanų Madrido „Atletico“ dvikovos. Ir viskas turėjo spręstis Turine.

Pirmajame mače „Atletico“ namie „Juventus“ komandą palaužė 2:0, todėl Italijos čempionams reikėjo tiesiog prakaituoti, norint pasiekti ketvirtfinalį.

Madrido ekipa pastaruoju metu demonstravo puikią sportinę formą – laimėjo visas pastarąsias penkerias rungtynes įvairiuose frontuose.

Tuo tarpu „Juventus“ aistruolius neramino tai, kad klubo superžvaigždė portugalas Cristiano Ronaldo Čempionų lygoje per šešis mačus pelnė tik vieną įvartį. Tačiau įspūdingasis C.Ronaldo tas abejones išsklaidė – pelnė tris  įvarčius ir padėjo „Juventus“ žengti toliau.

Pirmuosius du rungtynių įvarčius C.Ronaldo įmušė galva – pirmajame jis buvo greitesnis už gynėjus ir kaip vinį kamuolį į įkalė į vartų tinklą 27 minutę, o po pertraukos jo smūgį galva 48 min. atmušė ispanų ekipos vartininkas Janas Oblakas, tačiau ant teisėjo rankos esantis linijos kirtimo įrenginys signalizavo – kamuolys kirto vartų liniją ir buvo įskaitytas antrasis įvartis į „Atletico“ tinklą.

Tad dviejų mačų rezultatas tapo lygus 2:2. Trečiasis įvartis krito 86 minutę, kai C.Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį. Portugalas pagal trijų įvarčių per vienerias rungtynes skaičių Čempionų lygoje pasivijo „Barcelona“ žvaigždę Lionelį Messi. Dabar abi pasaulio futbolo garsenybės turi po 8 tokius pasirodymus.

Turino komandos gyvenimą šiek tiek palengvino tai, kad svečių gretose nerungtyniavo ispanų puolimo lyderis Diego Costa.

Jis buvo suspenduotas. Be to, traumuoti buvo Lucasas ir Felipe Luisas. „Juventus“ praradimai buvo mažesni – į aikštę neišbėgo Khedira ir suspenduotas Alexas Sandro.

Oficialiose rungtynėse Turino futbolininkai niekada nebuvo nugalėję „Atletico“. Iki tol dvejose rungtynėse triumfavo Ispanijos ekipa, o viena akistata baigėsi taikiai.

Antradienį kitame mače anglų „Manchester City“ futbolininkai žaidė su Gelzenkircheno „Schalke“ ir ten intriga baigėsi jau po pirmojo kėlinio.

Mačą Mančesteryje šeimininkai laimėjo net 7:0 (3:0), o pirmuosius tris įvarčius anglai pelnė per paskutiniąsias 10 minučių: 35-ąją pasižymėjo po 11 metro baudinio Sergio Aguero, jis po trijų minučių padvigubino skirtumą.

Dar po trijų minučių – 43-ąją pasižymėjo Leroy Sane. Po pertraukos triuškinimas prasitęsė: 54 minutę įvartį pelnė Raheemas Sterlingas, 71-ąją Bernardo Silva, 78-ąją min. – Philas Fodenas ir galiausiai 84 minutę – Gabrielis Jesus.

Dvikova Vokietijoje baigėsi 3:2 „miestiečių“ pergale.

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?