„Gintros-Universiteto“ futbolininkės stovyklą Turkijoje baigė lygiosiomis su Rusijos klubu

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ moterų futbolo komanda šeštadienį paskutinėmis kontrolinėmis rungtynėms baigė intensyvų savaitę trukusį pasirengimo ateinančiam sezonui etapą Turkijoje.

Šiaulių futbolininkės sužaidė lygiosiomis su varžovėmis iš Rusijos.<br> fkfintra.lt nuotr.

Mar 24, 2019, 9:41 AM, atnaujinta Mar 24, 2019, 10:34 AM

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės atkakliose rungtynėse, kuriose varžovės pasiūlė itin aršią kovą, sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Rusijos čempionato favorite Permės „Zvezda-2005“ ekipa.

Per produktyvią savaitę Turkijoje „Gintra-Universitetas“ iš viso spėjo sužaisti net ketverias aukšto lygios kontrolinius mačus.

Priminsime, kad pirmosiose rungtynėse šiaulietės 0:1 nusileido Minsko „ZFK Minsk“ klubui iš Baltarusijos, antrosiose 1:0 įveikė Krasnojarsko „Jenisei“ (Rusija), trečiajame mače paskutinėmis akimirkomis 1:2 paleido lygiąsias prieš Maskvos CSKA (Rusija), o draugiškų susitikimų ciklą baigė dar vienomis lygiosiomis 1:1 su „Zvezda-2005“.

Šiame susitikime pirmos į priekį išsiveržė Lietuvos čempionės.

Jau 12 -ąją susitikimo minutę po puikaus perdavimo į baudos aikštelę įkirtusi brazilė Isadora Freitas technišku smūgiu pasiuntė kamuolių į rusių vartus – 1:0.

Pirmajame kėlinyje šiaulietės turėjo dar kelias geras progas pasižymėti, tačiau Kelen Bender bei ta pati I.Freitas savo šansais nepasinaudojo ir pirmoji dalis baigėsi šiaulietėms pirmaujant minimaliu skirtumu – 1:0.

Antrajame kėlinyje „Zvezda-2005“ pradėjo rungtyniauti dar šiurkščiau, o susitikimas vyko ties nesportiško žaidimo riba.

Nors mūsiškės atsakė fiziškai tvirta kova, trenerių štabas futbolininkes įspėjo pasisaugoti rimtų traumų. Rungtynių laikui artėjant prie pabaigos, Permės žaidėjoms standartinės padėties metu vis dėlto pavyko pralaužti išsekusių „Gintros-Universiteto“ žaidėjų gynybą ir išlyginti rezultatą – 1:1.

Sekmadienį (kovo 24-ąją dieną) „Gintra-Universitetas“ grįžta į Lietuvą bei toliau ruošis visai netrukus prasidėsiantiems 2019 metų A lygos ir Baltijos lygos čempionatams.