„Tottenham“ padovanojo paskutinėmis sekundėmis pergalę „Liverpool“ ekipai

Sekmadienį vakare Anglijos čempionate įvyko intriguojančios 32-ojo turo rungtynės: „Anfield“ stadione pirmenybių lyderis „Liverpool“ santykius aiškinosi su Londono „Tottenham Hotspur“ komanda ir įveikė ją 2:1. Tai leido Liverpulio ekipai sugrįžti į pirmąją poziciją turnyre.

„Liverpool“ įveikė „Tottenham“ ekipą paskutinėmis mačo sekundėmis<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Mar 31, 2019, 10:24 PM, atnaujinta Apr 1, 2019, 12:08 AM

Pirmasis įvartis krito 16-ąją minutę, kai galva kamuolį į varžovų vartų tinklą nukreipė Roberto Firmino. 70-ąją minutę svečiai kirto atgal: pasižymėjo Lucas Moura, kuris atsidūrė vienas prieš vartininką ir galingu smūgiu atstatė lygybę šioje dvikovoje.

„Liverpool“ ir toliau atakavo bei siekė iškovoti pergale ir ekipai pasisekė: 90-ąją minutę Mohamedas Salah galva smūgiavo į vartus, Hugo Llorisas atrėmė smūgį, tačiau kamuolys nuo Toby Alderweireldo kojų atšoko į vartus ir „Liverpool“ pasiekė dramatišką pergalę.

„Liverpool“ Anglijos lygoje pastaruoju metu triumfavo dviejuose mačuose iš eilės. Tuo tarpu „Spurs“ vietos fronte išgyvena rimtą krizę.

Londono klubas iš paskutinių ketverių rungtynių suklupo net trejose, o vieną dvikovą baigė lygiosiomis. Praėjusiame ture Mauricio Pochettino auklėtiniai 1:2 nusileido vienam autsaiderių „Southampton“.

Pirmojo rato „Liverpool“ ir „Tottenham Hotspur“ susirėmimą 2:1 laimėjo svečiuose rungtyniavę Liverpulio futbolininkai. Jie namie, „Anfield“ stadione, iš pastarųjų 24 tarpusavio rungtynių su „Spurs“ pralaimėjo tik kartą – šventė 15 pergalių, o vienintelį sykį savo aikštėje varžovų pranašumą turėjo pripažinti 2011 metais, kai komandą dar treniravo Kenny Dalglishas.

Iš viso „Premier“ lygoje šie klubai tarpusavyje iki sekmadienio grūmėsi 53 kartus. 24 pergales nuskynė „Liverpool“, 14 – „Spurs“, 15 rungtynių baigėsi taikiai.

„Liverpool“ šį sezoną savo žiūrovų akivaizdoje „Premier“ lygoje dar nepatyrė nė vienos nesėkmės. Įskaitant praėjusį čempionatą ši komanda savo aikštėje nepralaimėjo 36 dvikovų iš eilės.

Po pergalės Liverpulio futbolininkai pakartojo antrą geriausią rezultatą per lygos istoriją. 2010-2012 m. 37 rungtynių paeiliui namie nepralaimėjo „Manchester City“.

O rekordas priklauso „Chelsea“. Jis yra tiesiog įspūdingas – „aristokratai“ savajame „Stamford Bridge“ stadione 2004-2008 m. nepralaimėjo net 86 mačų iš eilės!

Ir „Liverpool“, ir „Tottenham Horspur“ pateko į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Liverpulio futbolininkai aštuntfinalyje eliminavo Miuncheno „Bayern“, o „Spurs“ nepaliko vilčių Dortmundo „Borussia“ ekipai.