Lietuvos moterų futbolo rinktinė Kaune su varžovėmis iš Farerų sužaidė lygiosiomis

Lietuvos moterų nacionalinė futbolo rinktinė Kaune sužaidė kontrolines rungtynes su Farerų salų atstovėmis. Dinamiškos rungtynės pasižymėjo atakuojančiu žaidimu ir progų gausa, o dvikova pasibaigė lygiosiomis rezultatu 2:2 (2:1).

Lietuvos moterų futbolo rinktinė su Farerų atstovėmis sužaidė lygiosiomis.<br> M.Kutkaičio nuotr.

2019-04-07 21:23, atnaujinta 2019-04-07 21:26

Susitikimo pradžia klostėsi palankiau žaidėjoms iš Farerų, kurios jau 9-ąją minutę įsiveržė į priekį. Teisėjos skirtą 11 metrų baudinį realizavo Heidi Sevdal.

Praleistas įvartis privertė lietuves suaktyvinti savo žaidimo veiksmus ir po dviejų minučių Dovilė Gailevičiūtė atliko pirmąjį smūgį vartų link.

Simona Veličkaitė surengė tris reidus dešiniuoju aikštės kraštu, sukėlusius grėsmę prie varžovių vartų prieigų.

Mūsiškių pastangos atsipirko 23-iąją minutę, kai baudos smūgį iš 20 metrų atstumo išnaudojo D.Gailevičiūtė, meistriškai nukreipusi kamuolį į vartų kairįjį kampą.

Rinktinės gerbėjai Kaune ir paskui išvydo aktyvų lietuvių žaidimą. 26-ąją min. po preciziško Liucijos Vaitukaitytės perdavimo S.Veličkaitė smūgiavo tiesiai į viešnių vartininkę. 33-iąją min. progą pasižymėti po kampinio turėjo jau pati L.Vaitukaitytė.

38-ąją min. savo debiutinį įvartį pelnė Rimantė Jonušaitė, pasinaudojusi suirute prie varžovių vartų ir suskubusi nukreipti kamuolį į vartus. Lietuvės į pertrauką žengė pakilios nuotaikos, pirmaudamos 2:1.

Antrojo kėlinio pradžioje viešnios greitos kontratakos metu išlygino rezultatą, galingu smūgiu pasižymėjus H.Sevdal.

Lietuvės sukūrė porą puikių progų kėlinio viduryje, kurias palydėjo R.Jonušaitės, Gabijos Gedgaudaitės ir Oksanos Imanalijevos smūgiai.

86-ąją minutę po kampinio L.Vaitukaitytė galva nukreipė kamuolį į vartų skersinį, o per teisėjos pridėtą laiką S.Veličkaitė atliko reidą, tačiau lietuvėms nepavyko išnaudoti palankios progos.

Antradienį sostinės LFF stadione vyks antroji akistata su Farerų salų rinktine, kuri prasidės 11.00 valandą.