125-asis C. Ronaldo įvartis Čempionų lygoje nepadėjo „Juventus“ įveikti „Ajax“

[[ge:lrytas:lrytas:9922879]][[ge:lrytas:lrytas:9922880]]

„Juventus“ ir „Ajax“ sužaidė lygiosiomis<br> AP nuotr.
„Barcelona“ įveikė „Manchester United“<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

2019-04-10 23:59, atnaujinta 2019-04-11 00:29

Favoritų vaidmuo negarantuoja pergalės. Tai privalės įsiminti italų Turino „Juventus“ ekipa su garsiuoju Cristiano Ronaldo. Trečiadienį vykusiose dar dvejose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio dvikovose „Juventus“ po C.Ronaldo įvarčio pirmavo, tačiau neišlaikė persvaros ir 1:1 (1:0) sužaidė su Amsterdamo „Ajax“. Tuo tarpu ispanų „Barcelona“ po greito įvarčio į „Manchester United“ vartus taip daugiau nieko ir nenuveikė ir nugalėjo anglus 1:0 (1:0)

Olandijoje, kur žaidė „Juventus“, svarbiausi mačo įvykiai vyko vos porą minučių: tiesa, juos skyrė pertrauka.

44-ąją minutę italai surengė greitą ataką, kurią inicijavo C.Ronaldo. Jis pats ją pradėjo, o po gražaus perdavimo ir smūgiu galva užbaigė.

Kaip sakoma, tai buvo įvartis į rūbinę. Šeimininkai „Ajax“ žaidėjai skirtumą išlygino po pertraukos, sužaidus antrame kėlinyje vos 40 sekundžių. Po Turino gynėjų klaidos į kontrataką nurūkę olandai surado Davidą Neresą, kuris įspūdingų smūgiu nuginklavo svečių vartininką.

Tai buvo vos pirmasis D.Nereso įvartis Čempionų lygoje, o C.Ronaldo įmušė 125-jį įvartį per 161 mačą šiame turnyre.

„Old Traford“ stadione, kur kovojo katalonai su anglais, sulaukta labai greito įvarčio. 12-ąją min. Mančesterio klubo gynėjas Luke'as Shaw nukreipė kamuolį į savo vartus ir padovanojo svečiams pergalę.

Tiesa, visi laurai atiteko Luisui Suarezui, kuris „padėjo' varžovui tai padaryti. Įvartis buvo įskaitytas tik po VAR sistemos peržiūros, nes šoninis teisėjas manė, jog „Barcelona“ žaidėjai buvo nuošalėje, kai skersavo kamuolį į „Manchester United“ baudos aikštelę.

Tai jau buvo ketvirtasi Mančesterio klubo pralaimėjimas per pastaruosius penkis mačus. Maža to: statistika teigia, kad "Manchester United" nepataikė nė karto į "Barcelona" ekipos vartų stačiakampį, nors į vartų pusę smūgiavo 7 kartus. Tai pirmasis kartas nuo 2005 metų, kai anglai paliko aikštę be smūgio: taip pat buvo prieš 14 metų akistatoje su "Milan" atstovais.