Trys Edvino Kloniūno įvarčiai antrajame kėlinyje lėmė „Kauno Žalgirio“ pergalę prieš „Riterius“

Lietuvos futbolo A lygos čempionate šeštadienį įvyko 6-ojo turo susitikimas. „Kauno Žalgiris“ (12 taškų) savo aikštėjė žaidė su Vilniaus „Riteriais“ (8 tšk.) ir įveikė svečius rezultatu 3:1 (0:0).

Kauno „Žalgiris“ namuose įveikė Vilniaus „Riterius“.<br> alyga.lt nuotr.

Apr 13, 2019, 2:52 PM, atnaujinta Apr 13, 2019, 7:52 PM

Visus tris įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė 20-metis Edvinas Kloniūnas. Jis pasižymėjo 48-ąją, 51-ąją ir 77-ąją min.

Per visą karjerą, trunkančią nuo 2015 metų, E.Kloniūnas A lygoje buvo pasižymėjęs 4 tiksliais smūgiais, o mače su vilniečiais 3 įvarčius pelnė vien antrajame dvikovos kėlinyje.

Dvikovos pabaigoje santykį smūgiu galva sušvelnino Ričardas Šveikauskas (87-ąją min.), o „Riteriai“ nutraukė savo dviejų laimėjimų seriją.

„Kauno Žalgiris“, kuris iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, užima trečiają vietą turnyro lentelėje.

Vilniečiai liko 5-ojoje pozicijoje.

Rezultatai:

„Kauno Žalgiris“ – „Riteriai“ 3:1. Edvinas Kloniūnas (48, 51, 77)/Ričardas Šveikauskas (87).

„Stumbras“ – Vilniaus „Žalgiris“ 1:0. Lucas Villela (62).

48-ąją minutę saugas E.Kloniūnas prasiveržė arčiau vartų ir tiksliai smūgiavo pažeme, o dar po trijų minučių nukreipė kamuolį į vartus po Jurijaus Bušmano perdavimo iš kairiojo krašto.

77-ąją minutę E.Kloniūnas tapo antruoju „Kauno Žalgirio“ futbolininku šiame sezone, kuriam pavyko pasiekti „hat-trick'ą“. 77-ąją minutę J.Bušmanas pakėlė kampinį ir jo jaunesnis kolega, atitrūkęs nuo varžovo, nukreipė kamuolį į vartus.

Kur kas blankiau antrajame kėlinyje atrodę „Riteriai“ ginklų nesudėjo ir po R.Šveikausko įvarčio 87-ąją minutę sušvelnino rezultatą, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti.