Daugelis ekspertų mažai tikėjo „Liverpool“ komandos šansais patekti į Čempionų lygos finalą, po to, kai pirmąsias pusfinalio rungtynes „Barcelona“ klubui Ispanijoje pralaimėjo 0:3.
Tačiau anglų klubas sukūrė stebuklą ir per pirmąsias 60 minučių atsakomojoje dvikovoje įmušė 3 įvarčius be atsako ir taip atkūrė intrigą pusfinalio serijoje.
Rungtynių pabaigoje dar vieną įvartį pridėjęs „Liverpool“ stebuklingai nugalėjo namuose „Barcelona“ 4:0 ir pateko į Čempionų lygos finalą.
Rungtynės „Anfield“ stadione prasidėjo labai aktyviu „Liverpool“ komandos žaidimu. Tai davė savo vaisių ir jau 7-ąją minutę Divockas Origi iš arti pelnė pirmąjį įvartį. Vėliau komandos turėjo savo progų pirmajame kėlinyje, tačiau nei vieniems, nei kitiems pasižymėti nepavyko.
„Liverpool“ komanda pertraukos metu atliko priverstinį keitimą: vietoje Andrew Robertsono pasirodė Georginio Wijnaldumas.
Ir tai buvo auksinis keitimas. Mat G.Wijnaldumas antrajame kėlinyje vos per 9 minutes pelnė du įvarčius ir išlygino serijos rezultatą.
Tačiau tuo viskas nesibaigė. 79-ąją minutę „Liverpool“ sirgalius į ekstazę pasiuntė D.Origi, kuris įmušė po greitai įžaisto kampinio.
Per likusį laiką „Barcelona“ komanda pelnyti įvarčio nesugebėjo ir „Liverpool“ futbolininkai pateko į finalą. Ten jų lauks „Tottenham“ ir Amsterdamo „Ajax“ poros nugalėtojas. Po pirmųjų rungtynių 1:0 pirmauja „Ajax“.
Rezultatas:
„Liverpool“ – „Barcelona“ 4:0
Divockas Origi (7 min. ir 78 min.), Georginio Wijnaldumas (54 min. ir 56 min.)
Startinės sudėtys:
