Britų spauda apdainuoja savo didvyrį: „Į „Tottenham“ istoriją įsirašęs absoliutus herojus“

„Absoliutus herojus“, – tokia antrašte pasitinka savo skaitytojus pasitinka thegurdian.com naujienų tinklalapis.

L.Moura tapo rungtynių didvyriu.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
 Fantastiškai per kėlinį atsitiesęs „Tottenham“ įveikė „Ajax“ komandą.  <br>AFP/Scanpix nuotr.
 Fantastiškai per kėlinį atsitiesęs „Tottenham“ įveikė „Ajax“ komandą.  <br>AFP/Scanpix.com nuotr.
 Fantastiškai per kėlinį atsitiesęs „Tottenham“ įveikė „Ajax“ komandą.  <br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (13)

2019-05-09 11:18, atnaujinta 2019-05-09 12:55

O herojumi jie vadina Londono „Tottenham“ saugą iš Brazilijos Luocasą Mourą. Būtent jis atsakomosios UEFA Čempionų lygos rungtynėse pelnė tris įvarčius ir padėjo „Tottenham“ komandai nugalėti Amsterdamo „Ajax“ komanda 3:2. Pergalė tokiu rezultatų atvėrė duris į Čempionų lygos finalą, nes pirmojoje dvikovoje Londone anglų klubas buvo pralaimėjęs 0:1.

L.Moura savo trečiąjį įvartį pelnė tada, kai jau Amsterdamo komandos sirgaliai jau beveik buvo patikėję, jog jų klubas žengs į finalą. Teisėjas rungtynių pabaigoje buvo pridėjęs 5 minutes, o brazilas pasižymėjo tiksint paskutinėms penktosios minutės sekundėms.

„Atgijo perkeltas į dešiniojo saugo poziciją. Draskė gynyba savo greičiu ir jo plėšrūno instinktai buvo puikūs. Absoliutus herojus“, – tokie žodžiai skiriami rungtynių didvyriui L.Moura thegurdian.com publikacijoje.

Pagyrų šiam futbolininkui negaili ir telegraph.co.uk tinklalapis.

„L.Moura išlindo iš šešėlio ir įsirašė save į „Tottenham“ komandos istorijos knygas“, – rašome Matto Lawo straipsnyje.

Kitoje telegraph.co.uk publikacijoje kalbama apie dar vieną anglišką stebuklą.

„Londono komanda pateko į Čempionų lygos finalą, o tą garantavo L.Moura sukurtas dar vienas angliškas stebuklas“, – rašoma straipsnyje.

O pirmąjį stebuklą sukūrė antradienio vakarą „Liverpool“ futbolininkai, kurie buvo pirmąsias rungtynes pralaimėję 0:3 „Barcelona“ komandai, tačiau atsakomosios rungtynėse „Anfield“ stadione ispanus sudaužė 4:0. Tad birželio 1 dieną vyksiantis Čempionų lygos finalas bus angliškas: susikaus stebuklus kūrę „Liverpool“ ir „Tottenham“ futbolininkai.

Thegurdian.com atkreipė dėmesį ir „Ajax“ futbolininkus, kuriems taip košmariškas vakaras.

„Kai viskas pasikeitė įmušus L.Moura ir pasibaigus rungtynėms, staiga septyni, aštuoni, o gal ir devyni „Ajax“ futbolininkai atsigulė ant žolės. Jų veidai buvo susmeigti į veją ir jie daugiau nieko nenorėjo matyti“, – rašoma straipsnyje.

Kitas britų naujienų portalas thesun.co.uk aprašo „Tottenham“ atstovų šėlsmą iškovojus istorinę pergalę.

„Komandos treneris Mauricio Pochettino ir Danny Rose'as vakarėlį pradėjo dar būdami aikštėje, kuomet abu mosikavo rankomis laikydami jose butelius alaus. Vėliau Londono komandos herojai buvo girdimi iš persirengimo kambario dainuojat „Wonderwall“ ir „Sweet Caroline“ dainas, o visa tai įamžino argentinietis Erikas Lamela“, – rašoma straipsnyje.