Čempionų taurės turnyre „Tottenham“ klubas pralaimėjo „Inter“ ekipai po baudinių serijos

Tarptautinės Čempionų taurės turnyro (International Champions Cup, ICC) priešpaskutinėse rungtynėse sekmadienį Anglijos sostinėje Londone susitiko vietos „Tottenham“ klubas ir Milano komanda „Inter“ iš Italijos.

„Tottenham“ pralaimėjo „Inter“ klubui po pratęsimo.<br>AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Aug 4, 2019, 7:23 PM, atnaujinta Aug 4, 2019, 7:47 PM

Pergalę po 11 metrų baudinių serijos rezultatu 5:4 (1:1, 4:3) laimėjo italai.

Aikštės šeimininkai pirmavo jau 3-iąją min. po brazilo Lucaso įvarčio, tačiau Stefano Sensi 36-ąją min. išlygino rezultatą.

Pratęsimas nebuvo žaidžiamas, o baudinių serijoje sėkmė lydėjo „Inter“ futbolininkus.

Turnyro lentelėje milaniečiai su 3 taškais pakilo į septintąją vietą, o „Tottenham“ klubas (4 tšk.) yra laipteliu aukščiau.

Rezultatas:

„Tottenham“ – „Inter“ 4:5 (1:1, 3:4), – po baudinių serijos. Lucas (3)/Stefano Sensi (36).

Turnyrą laimėjo Lisabonos komanda „Benfica“ (Portugalija), kuris per trejas rungtynes surinko 9 taškus. Antyrąją vietą užėmė „Manchester United“ futbolininkai (Anglija, 8 tšk.), o Londono „Arsenal“ klubas (Anglija, 7 tšk.).

Turnyre liko nesužaistas tik Madrido „Atletico“ (Ispanija) ir Turino „Juventus“ (Italija) mačas.

Šių metų ICC turnyre žaidė 12 komandų. 11 jų buvo iš Europos, o 1 – iš Meksikos.

Turnyre dalyvavo: Madrido „Real“ (Ispanija, 3-ioji vieta), „Atletico“ (Ispanijos vicečempionas), „Tottenham“ (Anglija, 4-oji vieta), „Juventus“ (Italijos čempionas), „Arsenal“ (Anglija, 5-oji vieta), Miuncheno „Bayern“ (Vokietijos čempionas), „Benfica“ (Portugalijos čempionė), Gvadalacharos „Chivas“ (Meksika, 11-oji ir 14-oji vietos), Florencijos „Fiorentina“ (Italija, 16-oji vieta), „Manchester United“ (Anglija, 6-oji vieta), „Inter“ (Italija, 4-oji vieta) ir „AC Milan“ (Italija, 5-oji vieta).

„Lietuva tiesiogiai“: prezidento rinkimai – ko nemato Vilniaus burbulas?