A lygoje – triuškinančios „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ pergalės

Penktadienį Lietuvos futbolo A lygoje buvo sužaistos dvejos rungtynės. Įspūdingas pergales pasiekė Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo triuškinančią pergalę<br>E.Žaldario nuotr.

2019-09-13 21:05

Po daugiau negu dviejų mėnesių pertraukos Marijampolės klubas grįžo į Lietuvos čempionato verpetus, kur, norint pavyti Vilniaus „Žalgirį“, reikia nemenkai paplušėti.

Šią misiją Marijampolės ekipa pradėjo įspūdinga pergale 4:0 prieš Klaipėdos „Atlantą“.

22 minutę kamuolys baudos aikštelėje atšoko Pauliui Golubickui, kuris suklaidino vartininką ir pasiuntė jį į tuščius vartus.

Po penkių minučių greita čempionų kontrataka baigėsi įvarčiu. Po Mihreto Topčagičiaus perdavimo puikiai vienu lietimu smūgiavo tas pats P.Golubickas.

37 minutę po P.Golubicko perdavimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė Josipas Tadičius.

63 minutę po Andro Švrljugos perdavimo iš dešiniojo krašto galva tiksliai smūgiavo Semiras Kerla.

Vilniaus „Žalgiris“ neatsiliko ir net 5:0 sutriuškino „Panevėžio“ ekipą.

30 minutę Saulius Mikoliūnas uždirbo baudinį, kurį realizavo Victoras Perezas.

61 minutę žalgiriečiai pasinaudojo grubia varžovų klaida. Tomislavas Kišas antru bandymu nuginklavo Rafaelį Broetto.

T.Kišas antrą savo įvartį šiame mače pelnė puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

84 minutę Klemenas Bolha atmetė kamuolį Liviu Antaliui, kuris iš už baudos aikštelės prieigų smūgiavo nepriekaištingai.

Po 3 minučių dar viena greita žalgiriečių ataka baigėsi įvarčiu. Šį kartą puikiu smūgiu pasižymėjo Matas Vareika.

Turnyro lentelėje Vilniaus klubas lenkia „Sūduvą“ 7 taškais, bet Marijampolės ekipa yra sužaidusi trejomis rungtynėmis mažiau.