LFF taurės pusfinalyje – tikra drama: du išvaryti žaidėjai ir „Sūduvos“ pergalė per pratęsimą

Antradienį LFF taurės pusfinalyje į kovą stoja du stipriausi Lietuvos futbolo klubai – Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“.

Marijampolės komanda per pratęsimą įveikė vilniečius ir pateko į LFF taurės finalą.<br>LFF nuotr.
Marijampolės komanda per pratęsimą įveikė vilniečius ir pateko į LFF taurės finalą.<br>E.Žaldario nuotr.

Sep 17, 2019, 6:36 PM, atnaujinta Sep 17, 2019, 9:54 PM

A lygos lyderių dvikova baigėsi dramatiška Marijampolės „Sūduvos“ komandos pergale 4:2 (2:1) per pratęsimą.

Šiose rungtynėse abu klubai baigė be vieno žaidėjo: vilniečių gretose antro kėlinio pabaigoje išvarytas buvo Saulius Mikoliūnas, o jau per pratęsimą marijampoliečiai neteko Aleksandro Živanovičiaus.

Pergalingus įvarčius „Sūduva“ pelnė 112-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Semiras Kerla ir kuomet tašką padėjo Michaelis Blauensteineris, pasižymėjęs jau per teisėjo pridėtą laiką.

Taurės finalas vyks rugsėjo 29 dieną Utenoje. Kitame pusfinalyje trečiadienį kovos „Palangos“ ir Gargždų „Bangos“ klubai.