L. Suarezo įvartis padėjo pamatus „Barcelona“ pergalei Madride

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį vakare svarbią pergalę įsirašė „Barcelona“ klubas, kuris išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Madrido „Getafe“.

„Barcelona“ įveikė „Getafe“: Luisas Suarezas pelnė pirmąjį įvartį katalonams<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Sep 28, 2019, 9:25 PM

Be Lionelio Messi, Ansu Fati ir Ousmane'o Dembele žaisti turėję katalonai 41-ąją minutę įsiveržė į priekį, kai įvartį pagaliau pelnė Luisas Suarezas. Tik prasidėjus antram kėliniui katalonai padvigubino rezultatą– 49-ąją minutę pranašumą padidino savo pirmąjį įvartį katalonų gretose pasiekęs Junioras Firpo.

82-ąją minutę „Barcelona“ dar liko žaisti dešimtyje – dėl antrosios kortelės aikštę turėjo palikti Clementas Lengletas, tačiau net ir mažumoje „Barcelona“ atsilaikė

Pirmą kartą „sausus“ vartus šiame sezone išsaugojusi „Barcelona“ nuo lyderio bent laikinam sumažino atsilikimą iki taško.