„Real“ tik mačo pabaigoje išplešė lygiąsias dvikovoje prieš dešimtyje likusius Belgijos vicečempionus

Tęsiasi UEFA Čempionų lygos turnyras, kur antradienį prasidejo antrojo turo kovos.

"Real"-"Brugge"<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (15)

Oct 1, 2019, 7:29 PM, atnaujinta Oct 2, 2019, 12:21 AM

A grupės rungtynėse namuose žaidę Madrido „Real“ futbolininkai tik pačioje rungtynių pabaigoje sugebėjo išsigelbėti nuo antrojo pralaimėjimo, kai 2:2 (0:2) sužaidė su Briugės „Brugge“ komanda iš Belgijos.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 9-ąją minutę, kai pasižymėjo „Brugge“ žaidėjas Emmanuelis Bonaventure'as. Negana to, po pusvalandžio tas pats futbolininkas pelnė dar vieną įvartį, o svečių pranašumas išaugo iki dviejų įvarčių persvaros 2:0.

Zinadine'o Zidane'o auklėtiniai antrąjį kėlinį pradėjo su didesne energija, o 55-ąją minutę deficitą sumažino Sergio Ramos, kuris smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką. Tiesa, rungtynių arbitrai pasitelkė VAR vaizdo peržiūros sistemą, tačiau galiausiai neįžvelgė nuošalės ir įskaitė įvartį.

84-ąją rungynių minutę Belgijos klubo žaidėjas Ruudas Vormeris užsidirbo antrąją geltoną kortelę, gavo raudoną ir paliko aikštę. Vos po minutės Casemiro taikliu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 2-2.

Tuo pat metu C grupėje susitiko Bergamo „Atalanta“ ir Donecko „Šachtar“ klubai. Dramatiškame mače pergalę šventė svečiai 2:1 (1:1.

Šeimininkai pirmieji 28-ąją rungtynių minutę pelnė įvartį, tačiau rezultatą jau 41-ąją minutę išlygino Donecko žaidėjas Junioras Moraesas.

Bergamo futbolininkai rungtynių tašką paleido vėjais tik mačo pabaigoje, kai 5-ąją (90+5 min) pridėto laiko minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Manoras Solomonas 2:1.