„Bayern“ įvarčių fiesta: „Tottenham Hotspur“ futbolininkai Londone patyrė pažeminimą

Tęsiasi UEFA Čempionų lygos turnyras, kuriame antradienį prasidėjo antrojo turo kovos.

"Hotspur" - "Bayern"<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Oct 1, 2019, 9:44 PM, atnaujinta Oct 2, 2019, 12:26 AM

B grupėje antradienį daug kas tikėjosi sulaukti tikro futbolo deserto, tačiau saldu buvo tik Miuncheno „Bayern“ aistruoliams ir šio klubo žaidėjams, kurie net 7:2 (2:1) sudaužė šeimininkų Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą.

Pirmąjį rungtynių įvartį 12-ąją minutę šeimininkams pelnė Son Heungas, tačiau jau po trijų minučių taikliu smūgiu atsakė vokietis Joshua Kimmichas 1:1.

Negana to, nuostabios atakos metu įvartį „į rubinę“ pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, kuris išvedė „Bayern“ į priekį 2:1.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų bėdos nesibaigė: 53-ąją minutę įvartį pelnė „Bayern“ žaidėjas Serge'as Gnabry. Negana to, vos po dviejų minučių tas pats S.Gnabry pelnė dar vieną įvartį 4:1.

Tiesa, šeimininkams rezultatą dar pavyko šiek tiek sušvelninti, kai 61-ąją minutę 11 m baudinį realizavo „Hotspur“ žvaigždė Harry Kane'as.

Nepaisant to, 83-ąją minutę trečiąjį savo įvartį pelnė S.Gnabry, 87-ąją pasižymėjo R.Lewandowskis, o paskutinį vinį į Londono klubo karstą antradienio vakarą įkalė tas pats S.Gnabry – 7:2.

Tuo pat metu B grupėje Belgrado „Crvena zvezda“ 3:1 (0:1) įveikė Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

C grupėje „Manchester City“ 2:0 (0:0) pranoko Zagrebo „Dinamo“ komandos. Abi ekipos pirmajame ture šventė solidžias pergales. Anglai 3:0 įveikė Donecko „Šachtar“, o kroatai net 4:0 sutraiškė Bergamo „Atalanta“.

D grupėje Maskvos „Lokomotiv“ klubas namuose 0:2 (0:0) nusileido Madrido „Atletico“ komandai. Pirmajame ture rusai išvykoje 2:1 įveikė Leverkuzeno „Bayer“, o ispanai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Turino „Juventus“.

Tuo pat metu D grupėje Turino „Juventus“ 3:0 (1:0) įveikė Leverkuzeno „Bayer“ komandą.

A grupėje Stambulo „Galatasaray“ namuose tik po atkaklios kovos pripažino „Paris Saint-Germain“ komandos pranašumą 0:1 (0:0). Turkai pirmajame ture 0:0 sužaidė su Belgijos „Club Brugge“ klubu, o prancūzai namuose 3:0 sutriuškino Madrido „Real“.

Rungtynių rezultatai:

A grupė:

Madrido „Real“ – Biurgės „Club Brugge“ 2:2 (0:2)

Emannuellis Bonaventure'as (9 min., 39 min.) / Sergio Ramosas (55 min.), Casemiro (85min.).

Stambulo „Galatasaray“ – „Paris Saint-Germain“ 0:1 (0:0)

Mauro Icardi (52 min.)

B grupė:

Londono „Tottenham Hotspur“ – Miuncheno „Bayern“ 2:7 (1:2)

Son Heung (12 min.), Harry Kane (11 m baudinys, 61 min.) / Joshua Kimmichas (15 min.), Robertas Lewandowskis (45 min., 87 min.), Serge'as Gnabry (53 min., 55 min., 83 min., 88 min.)

Belgrado „Crvena zvezda“ – Stambulo „Galatasaray“ 3:1 (0:1)

Milošas Vuličius (62 min.), Nemanja Milunovičius (87 min.), Richmondas Boakye (90 min.) / Rubenas Semedo'as (37 min.).