Rusija užsitikrino vietą Europos futbolo čempionato finalo etape

Sekmadienį tęsėsi kovos 2020 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyre. I grupėje buvo sužaistos trejos rungtynės. Rusijos rinktinė (21 taškas) svečiuose susitiko su Kipro komanda (10 tšk.), sutriuškino varžovus 5:0 (2:0) ir užsitikrino kelialapį į Euro2020.

Rusija iškovojo kelialapį į Europos čempionato finalo etapą.<br> Sputnik/Scanpix nuotr.
 Belgija nugalėjo Kazachstaną,<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Škotija sutriuškino San Mariną.<br> PC/Scanpix nuotr.
Olandai svečiuose laimėjo prieš Baltarusiją. <br> Sputnik/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (29)

2019-10-13 22:23, atnaujinta 2019-10-14 11:23

Du įvarčius rusams pelnė Denisas Čeryševas (9-ąją ir 90+1 min.), po vieną įmušė Magomedas Ozdojevas (23-iąją min.), Artiomas Dziuba (79-ąją min.) ir Aleksandras Golovinas (89-ąją min.).

Kipras nuo pirmojo kėlinio vidurio (28-osios min.) žaidė dešimtyje, kai iš aikštės buvo išvytas Konstantinos Laifis.

Iš šios grupės jau anksčiau kelialapį užsitikrino Belgija (24 tšk.). Belgai sekmadienį išvykoje įveikė Kazachstaną (7 tšk.) rezultatu 2:0 (1:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Michy Batshuayi (21-ąją min.) ir Thomas Meunier (53-iąją min.).

Škotija (10 tšk.) namuose priėmė San Mariną (1 tšk.) ir sutriuškino svečius 6:0 (3:0).

Tris įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Johnas McGinnas (12-ąją, 27-ąją ir 45+1 min.), po sykį antrajame pasižymėjo Lawrence'as Shanklandas (65-ąją min.), Stuartas Findlay (67-ąją min.) ir Stuartas Armstrongas (87-ąją min.).

C grupėje Nyderlandai išvykoje įveikė Baltarusiją 2:1 (2:0). Į olando Georginio Wijnaldumo du įvarčius (32-ąją ir 41-ąją min.), baltarusis Stanislavas Dragunas atsakaė vienu taikliu smūgiu (54-ąją min.).

E grupėje Vengrija namuose pranoko Azerbaidžaną 1:0 (0:0). Pergalingojo įvarčio autorius Mihaly Korhutas (10-ąją min.).

Rezultatai:

I grupė

Kipras – Rusija 0:5. Denis Čeryšev (9, 90+1), Magomed Ozdojev (23), Artiom Dziuba (79), Aleksandr Golovin (89).

28 min. Konstantinos Laifis (Kipras) – raudona kortelė.

Kazachstanas – Belgija 0:2. Michy Batshuayi (21), Thomas Meunier (53).

Škotija – San Marinas 6:0. John McGinn (12, 27, 45+1), Lawrence Shankland (65), Stuart Findlay (67), Stuart Armstrong (87).

C grupė

Baltarusija – Nyderlandai 1:2. Stanislav Dragun (54)/Georginio Wijnaldum (32, 41).