„Borussia“ panaikino trijų įvarčių deficitą, bet „Bundesliga“ autsaiderio neįveikė

Vokietijos „Bundesliga“ 12-asis turas penktadienį prasidėjo rezultatyviomis lygiosiomis Dortmunde. Šalies vicečempionas rungtynėse su absoliučiu lygos autsaideriu „Paderborn“ po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių deficitą, bet vis tiek sugebėjo iškovoti lygiąsias – 3:3.

„Borussia“ ekipa išvengė pralaimėjimo<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 23, 2019, 12:45 AM, atnaujinta Nov 23, 2019, 12:46 AM

Pirmajame kėlinyje šeimininkai buvo išprausti šaltu dušu, kai trys „Paderborn“ kontratakos baigėsi taikliais smūgiais.

Du įvarčius svečiams įmušė Streli Mamba (5 ir 37 min.), sykį pasižymėjo Gerritas Holtmannas (43 min.).

Pertraukos metu „Borussia“ treneris Lucienas Favre'as atliko visus tris keitimus ir Dortmundo futbolininkai sugrįžo į rungtynes.

47-ąją minutę Jadonas Sancho įmušė pirmą įvartį, 84-ąją Axelis Witselis galva deficitą sumažino iki vieno įvarčio, o jau per pridėtą laiką Marco Reusas išplėšė tašką.

Po šio mačo „Borussia“ turi 20 taškų, žengia penkta ir penkiais taškais atsilieka nuo lyderės Menchengladbacho „Borussia“, kuri dar turi rungtynes atsargoje.