Anglijoje taškus barstė ir „Chelsea“, ir „Manchester City“ klubas

Šeštadienio pavakarę Anglijos „Premier“ lygoje jėgas išbandė trys didieji šalies klubai, tačiau ne visi jie šventė pergales. Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Liverpool“ tris taškus pelnė, o štai Londono „Chelsea“ patyrė pralaimėjimą.

Anglijoje taškus barstė ir „Chelsea“, ir „Manchester City“ klubai.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 30, 2019, 8:16 PM, atnaujinta Nov 30, 2019, 9:40 PM

Lygos lyderiai „Liverpool“ futbolininkai 2:1 palaužė „Brighton & Hove Albion“ ekipą.

Vidurio gynėjas Virgilas Van Dijkas 18-ąją ir 24-ąją minutėmis pelnė įvarčius ir sukrovė persvarą aikštės šeimininkams.

Tiesa, 76-ąją minutę vartininkas Alissonas gavo raudoną kortelę ir Liverpulio ekipa liko su 10-čia futbolininkų.

Tuo pasinaudojo Lewisas Dunkas, sušvelninęs skirtumą 79-ąją minutę.

Jose Mourinho toliau skina pergales prie „Tottenham Hotspur“ vairo. Šįkart „Spurs“ 3:2 nugalėjo „AFC Bournemouth“ klubą.

Dele Alli pelnė du įvarčius 21-ąją ir 50-ąją minutėmis, Moussa Sissoko pridėjo trečiąjį 69-ąją minutę, o „Tottenham Hotspur“ įgijo užtikrintą persvarą.

Svečiams pirmąjį įvartį 73-ąją minutę pelnė Harry Wilsonas, kuris jau per pridėtą laiką pasižymėjo ir dar kartą, bet pergalės šeimininkai nepaleido.

„Chelsea“ 0:1 savo stadione krito prieš „West Ham United“.

Pergalingu tapusį įvartį 48-ąją minutę pelnė Aaronas Cresswellas.

Kitose rungtynėse „Burnley“ namuose 0:2 pralaimėjo Londono „Crystal Palace“ ekipai.

Lygos lyderis „Liverpool“ po pergalės jau 11 taškų atsiplėšė nuo „Manchester City“ klubo.

„Chelsea“ su 26 taškais žengia ketvirtoje pozicijoje, laipteliu žemiau – „Tottenahm Hotspur“ komanda, turinti 20 taškų.