C. Ronaldo įvartis neišgelbėjo „Juventus“ nuo pirmojo pralaimėjimo šį sezoną

Romos „Lazio“ klubas Italijos „Serie A“ futbolo lygos 15-ojo turo rungtynėse namuose 3:1 (1:1) nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus. Turiniečiai patyrė tik pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną Italijos pirmenybėse ir su 36 taškais (dar buvo užfiksuotos trejos lygiosios) dabar jau dviem taškais atsilieka nuo čempionato lyderės Milano komandos „Inter“ (38 tšk.).

„Juventus“ su Cristiano Ronaldo patyrė pirmąjį pralaimėjimą Italijos lygoje.<br> Zuma Press/Scanpix nuotr.
„Juventus“ su Cristiano Ronaldo patyrė pirmąjį pralaimėjimą Italijos lygoje.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
„Juventus“ su Cristiano Ronaldo patyrė pirmąjį pralaimėjimą Italijos lygoje.<br> AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

Dec 8, 2019, 10:15 AM, atnaujinta Dec 8, 2019, 10:40 AM

„Lazio“ ekipa surinko 33 taškus ir pakilo į trečiąją turnyro lentelės poziciją.

UEFA Čempionų lygoje „Juve“ kol kas šventė 4 pergales ir 1 sykį sužaidė lygiosiomis.

Cristiano Ronaldo 25-ąją minutę išvedė „Juventus“ į priekį 1:0, tačiau Luizas Felipe per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+1 min.) smūgiu galva sugrąžino pusiausvyrą 1:1.

Juanas Cuadrado 68-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir „Juventus“ liko dešimtyje.

Tuo aikštės šeimininkai netrukus pasinaudojo, kai Sergejus Milinkovičius Savičius 74-ąją minutę persvėrė rezultatą „Lazio“ naudai 2:1.

Felipe Caicedo 90+5 minutę įtvirtino Romos komandos pergalę 3:1, nors „Lazio“ snaiperis Ciro Immobile 79-ąją minutę dar nerealizavo 11 metrų baudinio.

Rezultatai:

„Lazio“ – „Juventus“ 3:1. Luiz Felipe (45+1), Sergej Milinkovič Savič (74), Felipe Caicedo (90+5)/Cristiano Ronaldo (25).

68 min. Juan Cuadrado („Juventus“) – raudona kortelė;

79 min. Ciro Immobileutę („Lazio“) – nerealizavo 11 metrų baudinio.

Bergamo „Atalanta“ – „Verona“ 3:2. Ruslan Malinovskyj (44), Luis Muriel (64, – iš 11 metrų baudinio), Berat Djimsiti (90+3)/Samuel Di Carmine (23, 57).

85 min. Pawel Dawidowicz („Verona“) – raudona kortelė.

„Udinese“ – „Napoli“ 1:1. Kevin Lasagna (32)/Piotr Zielinski (69).

80 min. Nikola Maksimovič („Napoli“) – raudona kortelė.