„Liverpool“ sužais „Premier“ lygos rungtynes su FIFA klubų pasaulio čempionų emblema

„Liverpool“ klubas turės galimybę sužaisti Anglijos futbolo „Premier“ lygos pirmenybių rungtynes su FIFA klubų pasaulio čempionato nugalėtojų emblema. Taip nusprendė „Premier“ lygos vadovai, padarę išimtį vienam susitikimui. Apie tai skelbia anglų leidinys „The Telegraph“.

„Liverpool“ klubo futbolininkai ir trofėjai.<br> Twitter nuotr.

Dec 25, 2019, 2:54 PM, atnaujinta Dec 25, 2019, 3:00 PM

„Liverpool“ futbolininkų marškinėlius FIFA klubų pasaulio čempionų antsiūvas puoš per „Premier“ lygos 20-ojo turo dvikovą su „Wolverhampton“ komanda.

Mačas vyks gruodžio 29 d. (sekmadienį) Liverpulyje (18.30 val. Lietuvos laiku).

FIFA klubų pasaulio čempionato finale Kataro sostinėje Dohoje gruodžio 21 d. „raudonieji“ nugalėjo „Flamengo“ ekipą iš Brazilijos po pratęsimo rezultatu 1:0 (0:0).

Vienintelį ir pergalingą įvartį į tautiečių vardus 99-ąją minutę įmušė Roberto Firmino.