„Premier“ lygos lyderių mūšyje – triuškinama „Liverpool“ pergalė

„Liverpool“ futbolininkai dar labiau sutvirtino lyderio pozicijas Anglijos „Premier“ lygoje. Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje susikovė su antroje vietoje esančia „Leicester City“ komanda ir šią nugalėjo 4:0 (1:0).

„Liverpool“ sutriuškino „Leicester City“.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 „Liverpool“ sutriuškino „Leicester City“.
Daugiau nuotraukų (5)

Dec 26, 2019, 11:50 PM

„Liverpool“ išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, kuomet 30-ąją minutę pasižymėjo Roberto Firmino.

Rungtynių lūžis įvyko antrojo kėlinio pabaigoje. 71-ąją minutę „Leicester City“ užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jamesas Milneris.

Po po kelių minučių antrąjį savo įvartį pridėjo R.Firmino, o varžovų triuškinimą užbaigė Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Po šios pergalės „Liverpool“ atotrūkį nuo antrosios vietos padidino iki 12-os taškų.